İpek Kirpik Nasıl Takılır

Kenan

Member
İpek Kirpik Nasıl Takılır
Bayanlar kirpikleri azaldığı zaman kendilerini mutsuz hissediyorlar. Bunlara yönelik çeşitli seçenekler tercih edilebilir. Takma kirpikler çok modayken birde daha düzenli olması adına ipek kirpikler ortaya çıkmıştır. Kirpiklerinizin gür ve güzel görünmesi için ipek kirpik tercihlerinizin arasında yer alabilir.
Kadınların kirpikleri görünüşleri gereğince oldukça önemlidir. Yerleştirilmesi ve hassas çalışma sonucunda güzel görünüme sahip olabilirler. Kirpikleriniz hafif rimel ile birlikte gürleşerek sizi canlı tutabilir. Alımlı ve güzel bayanların tercihleri arasında yer alıp birini seçmeleri gerekiyor.
İpek kirpik kullanacak olan bayanlar acı hissetmezler. Ortalama olarak bir saatte işleminiz tamamlanır. Teker teker yerleştirileceğinden dolayı göz kenarlarınıza doğru hafif bir yanma hissi hissedebilirsiniz. İlk gün kirpiklerinin diplerinde yanma olacağını bilmelisiniz.
İpek kirpik kendi kirpiklerinize zarar vermez. Herhangi hasar görmeyerek yanlarına yerleştirilmektedir. Tekrar eski gür kirpiklerinize ulaşmanın yollarındandır.
İpek kirpikten sonra makyaj yapmanıza dahi gerek kalmayacak. Göz altlarınıza kapatıcı, dudaklarınıza ruj sürdükten sonra oldukça güzel bir görünüme sahip olursunuz. Makyaj göz kalemi, eye liner gibi far ürünlerinin kullanırken tekrar düşünmelisiniz. İpek kirpiklerinin takılmasından sonra yağ bazlı temizleyicileri tercih etmeniz gerekiyor.