Doğum Sonrası Oluşan Çatlaklar Nasıl Giderilir

Ferhat

New member
Doğum Sonrası Oluşan Çatlaklar Nasıl Giderilir

Doğum sonrasında özellikle kadınların karın ve göğüs kısımlarında oluşan çatlaklar oldukça can sıkıcı olabiliyor. Eski haline ulaşmayı hayal edenler için vücutlarındaki değişiklikler can sıkıcı noktaya gelebiliyor. İstenmeyen değişimler can sıkıcı olduğu gibi çeşitli tedavi yöntemleri sayesindeki önceki halinize ulaşmanız mümkün oluyor.
Bayanlar diyet ve spor yaparak çatlaklar ve fazla yağlardan kurtulabilir. Estetik ameliyatlara başvuranlar dahi olmaktadır. Uzmanlar oluşan çatlaklara yönelik beklemeli ve herhangi bir şey yapmamaları gerektiğini ifade etmişlerdir. Ameliyat yöntemi kullanarak çeşitli çözümler bulmaları mümkündür. Sağlıklı şekilde sorunların önüne geçerek tedavi uygulayabilirler. Nüfuz ve lazer etkisi sonucunda çatlaklardan kolay şekilde kurtulabilir olunuyor. Lazer uygulamasından dolayı vücutta olan çatlaklar tedavi edilebilemktedir.
Mustela stretch Marks intensive action adındaki kremin içinde A ve B5 vitaminlerinin bulunması çatlakların onarılmasında etki göstermektedir. Kişilerin üç aylık bir süreç içerisinde doğum izlerinden çok daha kolay şekilde kurtuldukları bilinmektedir.