Wix, ajansların müşteriler için iş web siteleri oluşturma sürecini hızlı bir şekilde ölçeklendirmesine olanak tanıyan Wix Studio adlı yeni bir teklifle platformun önemli ölçüde geliştiğini duyurdu.

Wix Platformu

Wix, bireysel işletmelerin, altta yatan teknolojiyle uğraşmak zorunda kalmadan kendi yüksek performanslı web sitelerini oluşturmasına ve sürdürmesine olanak tanıyan bir platform olarak bilinir.

Wix’in avantajı, yapılandırılmış verilerin sürekli değişen gereksinimleri gibi güvenlik, performans ve SEO’nun teknik yönleriyle ilgilenmesidir.

Bu, bir web sitesini sürekli olarak sürdürmek için özel bir geliştiriciye veya SEO’ya sahip olma ihtiyacını ortadan kaldırarak işletmelerin işlerine odaklanmasını sağlar.

Bu iş modeli, ajanslara web siteleri oluşturmaya ve bunları müşteriler için sürdürmeye yönelik kendi iş modellerini geliştirmenin bir yolunu sunmuyordu.

İşte Wix Studio’nun devreye girdiği yer burasıdır.

Wix Stüdyosu

Wix Studio, serbest çalışanların ve ajansların Wix’in güçlü yetenek ve araçlarından yararlanarak işlerini büyütmelerine olanak tanıyan bir platformdur.

Wix Studio şunları sunar:

  • Müşteriler için uygun ölçekte iş web siteleri oluşturma gücü
  • Kodlama özelliklerine sahip yeni geliştirme ve oluşturma düzenleyicisi
  • Çoklu site yönetimi
  • Tam tasarım kontrolü
  • Özel CSS Kontrolü Sunar
  • yapay zeka düzeni tasarımı
  • AI metni ve resimleri
  • Sezgisel kullanıcı arabirimi
  • Wix ile Özel CSS

Wix’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Avishai Abrahami şunları kaydetti:

“Ajans ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışarak, onların iş akışlarını derinlemesine anlayarak ve ürünlerimizi buna göre geliştirerek son birkaç yılı profesyonel hedef kitlemize adadık.

Şimdi, kaliteli web siteleri oluşturmaları, tüm müşterilerini yönetmeleri ve çok daha fazlası için tamamen yeni bir platform sunuyoruz…

Wix Studio ile İş Ortakları segmentimizde önemli bir büyüme sağlamaya devam edebileceğimize inanıyoruz.

Karmaşık web tasarım projelerine yardımcı olmak için web geliştirme uzmanlığımızı yapay zekanın gücüyle birleştirerek, web oluşturma endüstrisinde çığır açma yolumuza devam ediyoruz.”

İstemci Yönetimi Çalışma Alanı

Wix Studio’nun önemli bir parçası, istemcileri yönetmeyi kolaylaştıran çalışma alanıdır.

Wix Studio Çalışma Alanı

Wix Studio Çalışma Alanı

Duyuruya göre:

“Tüm projeleri ve müşterileri güçlendirecek tek gösterge panosu: Özel Wix Studio mobil uygulamasından da erişilebilen, güçlü tek bir panoda müşterileri, projeleri ve birden çok ekibi yönetmek için tamamen yeni bir iş akışı.

Geniş ölçekte çalışmak için ekip yönetimi: Herhangi bir projede uygulamalar ve şablonlar oluşturup yeniden kullanarak ekiplerin çok çeşitli projeler üzerinde eş zamanlı olarak verimli çalışmasına izin verin. Sorun çözümünü hızlandırmak ve yeni sürümler ile ürün betalarından haberdar olmak için ekibin destek biletleri geçmişini takip edin ve yönetin.

İstemci deneyimi: Kişiselleştirilmiş müşteriye dönük pano ve düzenleyici, işbirliği için sorunsuz bir deneyim sağlar. Hızlı düzenleme yetenekleri ve eksiksiz, özelleştirilebilir bir kaynak kiti, müşterilerin web sitelerini gerektiğinde kendi başlarına alabilmelerini ve bakımlarını yapabilmelerini sağlar. Müşteriler, önemli site bilgileri ve performansıyla birlikte güncellenmiş analiz raporları alabilir.”

Serbest Çalışanlar ve Ajanslar İçin Wix’in Gücü

Wix, mağaza ve hizmet sahiplerinin iş için özel olarak oluşturulmuş profesyonel ve güzel web siteleri oluşturmasını kolaylaştırma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Wix Studio, serbest çalışanlara ve ajanslara, büyüyen bir müşteri portföyünü yönetmeyi kolaylaştıran araçları kullanarak işlerini kolayca ölçeklendirme ve daha fazla müşteri alma fırsatı sunar.

Serbest çalışanlar ve ajanslar için yeni Wix Studio hakkında daha fazla ayrıntı okuyun.

Shutterstock/Krakenimages.com tarafından sunulan görsel