Son günlerde telegram messenger uygulamasının kullanımı ülkemizde giderek yaygınlaşmaya başladı. Hem anlık mesajlaşma servisi hemde kanal veya grup oluşturma özelliği sayesinde bir sosyal paylaşım aracı olan telegramda kanal sahipleri nasıl takipçi kazanacaklarını araştırıyorlar.

Yeni rağbet gören bir uygulamada en ön sıralardan yerini alarak kanal açan yayımcılar için bu yazımızda hem nasıl ücretsiz takipçi arttırabileceğinizi hemde nasıl ucuza takipçi satın alabileceğinizi anlatacağız.

Telegram Ücretsiz Takipçi Kasma Hilesi

İlk olarak nasıl ücretsiz takipçi kazanabileceğinizden bahsetmek istiyorum. Bu yöntemi kazara kendim buldum. Belki bu taktiği başka keşfedenlerde olmuştur lakin internette araştırmalarıma göre henüz başka bir kaynakta yazdığına şahit olmadım.

Telegram takipçi hilesi, abone kasma, üye kasma, abone hilesi aramaları yapanlara özel olarak oldukça basit ama uğraş gerektiren taktiğimizde bot hesapları sınırlı yetki ile kanalımıza yönetici olarak ekliyoruz. Telegramda binlerce bot olduğunu düşünürsek bu sayede uğraş vererek binlerce takipçi kazanabiliriz ama bunlar tamamen pasif takipçiler olacaktır sadece kanalınızın dışarıdan bakıldığında takipçili görünmesini sağlayacaktır.

Ücretsiz Telegram Abone Kasma Hilesi Adımları:

1) Kanalımıza girerek yöneticilere tıkla diyoruz

2) Yönetici ekle diyoruz

3) Herhangi bir bot ismi yazıyoruz ve yönetici ekle diyoruz.

4) Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sadece abone ekleme yetkisi veriyoruz.

Bu sayede sayfamıza eklediğimiz her bot yönetici bir abone olarak görünecektir.

Abone Kasma Hilesi İle Takipçi Kazanmak Ne Kadar Sürer

Bu işlemi yapmak biraz zahmetli bir iştir. en iyi telegram kanalları yazımızda size bazı kanalları tanıtmıştık. İnternette bu listemiz gibi başka adreslerde var ve sadece telegram kanallarının listelendiği bir dizin görevi görüyorlar. Bu tarz sitelerde en az 50 abonesi olan kanalları kabul etme gibi sınırlar olabiliyor. Bu sınırları aşmak için uğraşıp 50 adet bot yönetici ekleyebilirsiniz. Tabi binlerce adette yapabilirsiniz ama zahmetli olacaktır. Ben bu işlemi yaparken SMM paneller ile tanışmamıştım henüz eğer bilseydim kesinlikle vaktimi bu işe harcamazdım. İnternette ufak bir araştırma sonucu sadece 7 TL’ye 1.000 adet takipçi alabildiğimizi öğrendim. Bu rakamdan takipçi almak varken bu kadar uğraş vermek şahsi görüşüm tamamen zaman kaybı.

En Uygun Telegram Abone Satın Alma

SMM Panel https://smmturk.net/ adresi şuanda piyasadaki en uygun fiyatla kaliteli hizmet yapan firma olarak görünüyor. İlerde değişiklik olursa fiyat yada hizmet kalitesinde yazımızı güncelleyeceğim. Üye olmak için mail, kullanıcı adı ve şifre girmek gerekiyor ve bir dakikadan kısa sürüyor.

Bugün deneme amaçlı kredi kartı ile 7 TL bakiye yükledim (7.35 TL kesiliyor ufak bir banka komisyonu var) akabinde 1.000 adet abone siparişi verdim. Takribi 6-12 saat aralığında abonelerin kanalıma geldiğini gördüm.

Denemeyi https://t.me/deepwebsinema adresimize gerçekleştirdik kanala tıklayarak sizde görebilirsiniz takipçi sayısını. Eğer sitedeki şartları sağlıyorsanız ekstra ücretsiz TL kazanma şansınızda var bu şartlar dediğimiz aslında basit görevler. Ben 7 TL’lik alımdan sonra 4 TL bonus kazandım ve peşine 25 TL’lik ufak bir bakiye daha yükledim. Günlük alımlar ile farklı kanallarıma takipçi aldırmayı sürdürmeyi planlıyorum fiyatlar daha fazla yükselmeden.

Telegram şuan tam anlamıyla kalkışa hazırlanan bir tren gibi arkadaşlar. Ülkemizde yeni gelişiyor şuan diğer platformlarda iyi bir kanal sahibi olmak zor gibi ama Telegram treni kaçmadan yerinizi almanızı ve yatırımlarınızı bu platforma kaydırmanızı öneriyorum.

Uygun Fiyatlı Sosyal Medya Hizmetleri

Türkiyenin En Ucuz SMM paneli hizmeti olduğunu düşündüğüm 7 TL’ye 1000 abone hizmetini görünce SMM Panel sitesinin diğer hizmetlerine de bir bakmak istedim.

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi cüzzi rakamlara farklı hizmetlerinde verildiğini gördüm sitede. Tüm bu hizmetlerin dışında sosyal panel sitesinde:

Instagram Çekiliş ile Takipçi Kasımı, Instagram Türk Takipçi ve Beğeni, Instagram Video İzlenme, Instagram Story Etkileşim, Youtube SMM Hizmetleri, Facebook, Twitter, Pinterest, Tiktok, Twitch ve dürüst olacağım adını bile daha önce duymadığım pekçok platforma ait bile hizmet veren bir site olduğunu gördüm SMM Türk adresinin. Başta bizzat test edip memnun kaldığımız Telegram hizmeti olmak üzere bu adresi size önermekteyiz.

Telegram konularına önümüzdeki günlerde sitemizde ağırlık vereceğiz. Bu alanda paylaşımlarımızı okumak isterseniz bizi takip etmeye devam edin arkadaşlar.