Yeni SEO Potansiyelini Keşfetmek İçin Tek SERP Sıralamasını Analiz Edin

Bu kredi tabanlı, kullandıkça öde çözümü, çeşitli arama motorlarında, konumlarda ve cihazlarda belirli anahtar kelimeler için tek bir URL veya ilk 10, 30 veya 100 SERP sıralamasını manuel olarak kontrol etmenizi sağlar.

Bu, bir rakibin SERP sahipliğindeki boşlukları keşfetmek için pazar araştırması yapmanıza yardımcı olabilir.

İlk kez, bunun gibi bir anında sorgu-sonuç SERP denetleyicisi düşük başlangıç ​​fiyatlarıyla sunuluyor. her türlü işletmeye uygun.

Artık API yok. Uzun vadeli sözleşmeler yok. SEO stratejinizi yönlendirmek için sadece harika veriler.

Insta-Check’in SEO Stratejinizi İyileştirmesinin 5 Yolu

ProRankTracker’ın yeni Insta-Check aracı şunlara erişmenizi sağlar:

 1. İsteğe Bağlı SERP Kontrolü: Uzun vadede takip etmenize gerek olmayan anahtar kelimeler için tek sıralı veya tam SERP kontrolleri yapın.
 2. Web Sitesi Sıralaması Raporu: Web sitesinin hangi anahtar kelimeler için sıralandığını belirleyerek ve bu verileri analiz etmek ve raporlar oluşturmak için kullanarak bir müşterinin web sitesi için ilk araştırmayı yürütün.
 3. Pazar araştırması: Rekabet hakkında bilgi edinmek için bir anahtar kelime için ilk 10, ilk 30 veya ilk 100 sonucu kontrol edin. Sonuçları analiz edin ve bunları raporlar oluşturmak için kullanın.
 4. SERP API’si: Sistemleriniz ve araçlarınız için SERP sıralama verileri sağlamak üzere Insta-Check API’sini kullanın. Kaydolun ve Insta-Check API belgesini görüntüleyin
 5. Anahtar Kelime Sıralaması Kontrolü: Web sitenizin veya müşterinizin web sitelerinin hangileri için sıralandığını belirlemek için büyük anahtar kelime listelerini hızla kontrol edin. Ardından, ProRankTracker hesabınızda uzun vadeli izleme için hangi anahtar kelimeleri birer birer eklemek veya silmek zorunda kalmadan ekleyeceğinize karar verebilirsiniz.

ProRankTracker’ın Insta-Check’ini şimdi sadece 1 $ karşılığında test edin.

Insta-Check SERP Denetleyicisi Nasıl Çalışır?

Sıralamalarınızı ProRankTracker’ın Insta-Check aracıyla kontrol etmek için kullanabileceğiniz üç yöntem vardır:

 • Manuel form doldurma.
 • Dosya yükleme.
 • Bir SERP API’si kullanma.
Önde Gelen Bir SEO Derecesi İzleyicisi olan ProRankTracker, Yeni ve Güçlü Bir SERP Kontrol Aracı Ekliyor: Insta-CheckProRankTracker tarafından oluşturulan resim, Nisan 2023
Önde Gelen Bir SEO Derecesi İzleyicisi olan ProRankTracker, Yeni ve Güçlü Bir SERP Kontrol Aracı Ekliyor: Insta-CheckProRankTracker tarafından oluşturulan resim, Nisan 2023
Önde Gelen Bir SEO Derecesi İzleyicisi olan ProRankTracker, Yeni ve Güçlü Bir SERP Kontrol Aracı Ekliyor: Insta-CheckProRankTracker tarafından oluşturulan resim, Nisan 2023

Sonuçları aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde alabilirsiniz:

Insta-Check ile sadece 25 $’a 10.000 kredi alabilirsiniz – her kredi tek bir URL sıralama kontrolü değerindedir. İlk 100 SERP’yi kontrol etmek için 4 kredi kullanın.

Instacheck fiyatlandırması ve kredileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

SERP API’lerini Entegre Ederek SERP Verilerini Otomatik Olarak Alın

Araçlarınıza ve sistemlerinize entegre edilmiş SERP verilerine mi ihtiyacınız var? Geçmiş ve diğer özelliklere sahip otomatik, günlük izlenen veriler veya kendi tarafınızda yönetebileceğiniz anlık ham SERP verileri olsun, ProRankTracker size yardımcı olur.

ProRankTracker iki tür API sunar:

ProRankTracker API’si:

 • Hesabınızla entegre olur, onu yönetir, verilerini sistemlerinizde ve araçlarınızda kullanır.
 • PRT hesabınızdan yeni URL’ler/terimler eklemenize, düzenlemenize, düzenlemenize ve sıralama verilerini (geçerli veya geçmiş) almanıza olanak tanır.
 • ProRankTracker aboneliğinin tüm özelliklerini ve avantajlarını içerir.

Daha fazla bilgi için PRT planlarını ve fiyatlandırmayı görüntüleyin.

Insta-Check SERP API’si:

 • Sistemleriniz ve araçlarınız için güncel, yeni sıralamalar ve ham SERP verileri sağlar.
 • Normal planınız ne olursa olsun, kredi tabanlı, kullandıkça öde çözümü.
 • Belirtilen anahtar kelimeler için tek URL sıralamalarını veya ilk 10/30/100’ü kontrol etmenizi sağlar.
 • Sorgula → Derece Al kadar basit.

Ücretsiz kaydolun ve daha fazlasını öğrenin!

Son Derece Uzman SEO Ajansı Sıra Takibi ve Raporlama Alın

Insta-Check, ProRankTracker’ın yeni anında SERP kontrol aracıdır ve zaten harika SEO işlevleriyle doludur ve saygın günlük sıralama izleme abonelik hizmetleri de olmazsa olmazlardandır.

ProRank Tracker ile Neleri Takip Edebilirsiniz?

ProRankTracker, sıralamalarınızı izlemenize olanak tanır:

 • Tüm Google siteleri.
 • Uluslararası sorgular.
 • Mobil ve masaüstü.
 • Organik aramalar.
 • GMB listeleri.
 • Tüm Yahoo siteleri.
 • Tüm Bing siteleri.
 • Tüm Amazon siteleri.
 • YouTube sonuçları.
 • Diğer arama öğeleri.

Rapor Özellikleri ve Türleri

Aşağıdakiler gibi harika raporlama özellikleri sunuyoruz:

 • Mevcut sıralama raporları, ilerleme raporları, karşılaştırma ve kıyaslama raporları, paylaşılabilir canlı raporlar ve niş senaryolar için diğer rapor türleri için seçenekler.
 • Mevcut biçimler: PDF, XLSX ve CSV.
 • E-postaya gönderme, Google E-Tablolar’a dışa aktarma veya Dropbox ya da Drive’a kaydetme gibi dışa aktarma özellikleri.
 • Günlük, haftalık veya aylık olarak planlanmış raporlar, e-postalar veya kayıtlar (Dropbox/Drive).
 • İngilizce, Arapça, Danca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İbranice, İtalyanca, Japonca, Portekizce, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dahil birçok dil.

Genel Bakış Raporları

Genel bakış raporlarıyla, mevcut web sitesi sıralamalarınızı görüntüleyebilir ve izlediğiniz Grupların ve Etiketlerin mevcut sıralama özetlerini alabilirsiniz.

İlerleme raporları

İlerleme raporlarıyla, sıralamalardaki ilerlemenizi günler, haftalar veya aylar boyunca görüntüleyebilir ve analiz edebilirsiniz.

Karşılaştırma Raporları

Farklı arama motorlarında izlediğiniz URL’lerin sıralamasını konuma, cihaza ve daha fazlasına göre karşılaştırın.

Kıyaslama Raporları

İki belirli tarih, hafta veya ay arasındaki sıralamaları karşılaştırın.

ProRankTracker ile SEO Stratejinizi Şimdi Optimize Etmeye Başlayın

ProRankTracker, SEO uzmanları ve web sitesi sahipleri için sahip olunması gereken bir sıralama izleme çözümüdür.

Sıralama takibi, en yüksek sıralamadaki rakiplerinizin nabzını tutmanıza ve ilgili SERP’lerdeki her pozisyon değişikliğinden haberdar olmanıza yardımcı olan önemli bir ölçümdür.

Gelecekteki stratejinizi şekillendirmenize yardımcı olacak doğru veriler ve güncel raporlar arıyorsanız, ProRankTracker başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Şimdi, abonelik hizmetlerine ek olarak, önde gelen SEO sıralama izleyicisi, PRT hesabınızda uzun vadede takip ettiğiniz terimlerden bağımsız olarak sıralamaları kontrol etmenizi sağlayan güçlü yeni aracı Insta-Check’i piyasaya sürdü.

Optimizasyon çabalarınızı analiz etmeye ve sonuçları her zamankinden daha hızlı almaya hazır mısınız? Insta-Check’i yalnızca 1 $’a deneyin ve İlk 100 SERP’de 10 adede kadar anahtar kelimeyi kontrol edin.