SEO stratejinizi şekillendirirken, başarı ölçümleriniz en alt satırdaki sonuçlara gelir – şirketiniz için iğneyi hareket ettirecek ve gerçek bir etki yaratacak olan nedir?

KPI’larınıza ulaşmak için hangi SEO stratejilerini kullanabilirsiniz?

Rekabetçi pazarlarda başarılı olmak için, sayfa içi optimizasyonun ve sağlam teknik SEO’nun ötesine geçmelisiniz – tam huni yaklaşımına ihtiyacınız var.

Bağlantı oluşturma ve içerik oluşturmanın doğru karışımıyla, genel performansı artırırken temel ürün sayfalarının sıralamasını doğrudan etkileyebilirsiniz.

Ürün Sayfa Sıralamalarını Yükseltmek İçin 6 Adımlı Süreç

Ürün sayfası sıralamanızı sürekli olarak yükseltmek için, bu 6 adımı SEO stratejinize eklemeyi deneyin:

  1. Gözden geçirmek bağlantı fırsatları için ürün sayfaları.
  2. Denetim mevcut içerik ve stratejik dahili bağlantılarla ürün sayfasıyla güncel alaka düzeyi sağlayın.
  3. Tanımlamak ürün sayfası için yüksek amaçlı anahtar kelimeler, diğer bir deyişle yeni içerik fırsatınız.
  4. Keşfetmek ürün sayfasıyla bağlantısı olan, ancak reklam amaçlı olmayacak kadar geniş ve kullanışlı olduklarından emin olun.
  5. Yaratmak Bulgulara dayalı içerik ve yüksek amaçlı anahtar kelime içeriğine ve ürün sayfalarına stratejik dahili bağlantılarla daha geniş konuya harici bağlantılar oluşturun.
  6. Ölçüm başlangıçta tanımlanan anahtar kelime sıralaması KPI’larına karşı birincil ürün sayfasındaki etki. Dönüşüm hunisinin tamamındaki sıralamaları, trafiği ve bağlantıları ek KPI’lar olarak izleyin.

Endişelenmeyin, daha fazla bilgi olmadan sizi yarı yolda bırakmayız.

Bu adımları tam olarak nasıl yapacağınızı öğrenmek için yaklaşan web seminerimize katılın.

Page One Power’da İş Geliştirme Müdürü Cory Collins’e ve Page One Power’da Satış Direktörü Nick Katseanes’e, bir bağlantı ve içerik hunisinin nasıl daha güçlü SEO kampanyalarıyla sonuçlanabileceğini gösterirken katılın.

İkincil KPI’lara ek olarak ürün sayfası sıralamalarını artırmak için sizin de bağlantı kurma ve içerik oluşturmayı nasıl birleştirebileceğinizi öğrenin.

Temel Çıkarımlar:

  • Teknik SEO ve sayfa içi optimizasyon tamamlandıktan sonra ürün sayfası sıralamalarını nasıl yükselteceğinizi öğrenin.
  • İçerik pazarlama ve bağlantı oluşturmanın stratejik olarak ürün düzeyindeki SEO KPI’larına nasıl bağlandığını anlayın.
  • Yüksek amaçlı anahtar kelime içeriği ile bağlanabilir içerik arasındaki fark ve ikisinin birlikte nasıl kullanılacağı hakkında fikir edinin.

Canlı web seminerini yapamıyor musunuz? Kaydolun, etkinlikten sonra kaydı ve tüm kaynakları size gönderelim.