Lisan öğrenmenin değerli hale geldiği günümüzde birçok uygulama bu bahiste kullanıcılara yardımcı oluyor. Bunlardan biri de yerli bir teşebbüs olan Qarint.

Qarint, bir online lisan öğrenme sistemidir. Bilgisayardan yahut uygulama aracılığıyla telefondan bağlanarak yurt dışındaki yabancı eğitmenlerden birebir online İngilizce ders almayı sağlar.

Tüm dünyada lisan tahsilinde klâsik sınıf sistemi miadını doldurmaya başladı. Artık milyonlarca kişi yalnızca kurs yolunda harcadığı saatleri kullanarak lisan öğreniyor. Bu noktada birçok online lisan uygulamasında olduğu üzere Qarint de süratli lisan öğretiminde devreye girdi.

Qarint, eğitmen ve öğrenciyi baş başa bıraktığı için öğrenmeyi hızlandırır ve kaçınılmaz kılar.

Qarint muhatap bulunamayan sistemler içinde kaybolmaktan kurtarıyor ve birebir takip sistemiyle İngilizce öğretiyor. Qarint’in başka uygulamalardan farkı deneyimli öğretmenleri, şahsa özel ders seçeneği ve uygun fiyatlarıdır. Üstelik uygun fiyatlardan yararlanmak için uzun vadeli üyelikler de gerekmiyor.

Qarint uygulamasını indirmek büsbütün fiyatsızdır. Beş dakikalık deneme dersiyle başlanan program, öğrencinin seçtiği program doğrultusunda istediği formda devam eder.

Qarint nasıl kullanılıyor?

Öncelikle Qarint.com adresine girerek sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik süreçlerinden sonra kendinize uygun paketlerden seçim yapıyorsunuz.

Seçim sonrasında ister internet sitesi üzerinden isterseniz iOS ve Android uygulamasından sistemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Yeni lisan öğrene sistemi ile ilgili ayrıntılar www.qarint.com adresinde.