Yemeksepeti’nin 21 yıllık CEO’su olan Nevzat Aydı misyonu bıraktığını duyurdu. Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile CEO’luktan ayrıldığını duyuran Aydın’ın yerine kimin geçeceği de aşikâr oldu.

YemekSepeti Türkiye’de online yemek siparişlerinde en çok tercih edilen uygulamalar ortasında yer alıyor. Getir’in önemli rakibi YemekSepeti’nden bugün beklenmeyen bir haber geldi. Şirketin 21 yıldır CEO’luğunu yapan Nevzat Aydın misyondan ayrıldığını duyurdu.

YemekSepeti’nden beklenmeyen duyuru! CEO Nevzat Aydın misyonu bıraktı

Nevzat Aydın, Twitter’dan yaptığı açıklama ile Yemeksepeti CEO’luk misyonunu bırakacağını duyurdu. Bu kapsamda yeni CEO’nun da kim olacağı muhakkak oldu. Nevzat Aydın’ın yerine Mert Baki yeni CEO olarak atandı.

Beklenmeyen karar uygulamada kimi değişikliklere de gidilecek mi sorusunu akıllara getirdi. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde YemekSepeti logosunu da değiştirdiğini duyurmuştu. Logo ve uygulamada kimi tasarım değişikliklerine giden şirket artık CEO değişikliğine gitti. Bu durumda kökten bir değişim olması kelam konusu olabilir. Lakin önümüzdeki günlerde uygulamanın geleceği ve izlenecek yol hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız.