WhatsApp son devirlerde birbirinden kullanışlı güncellemeler sundu. Artık ise bu güncellemelere bir yenisi ekleniyor. Daha evvel yayınlanan bir özelliğe nazaran WhatsApp üzerinden 1 saat 8 dakika 16 saniye içinde attığınız bir iletisi silme hakkınız var.

Lakin yayınlanan yeni güncelleme ile burada ufak bir değişikliğe gidilebilir. Android 2.21.23.1 sürümü ile WhatsApp beta, uygulamanın ileti silmede vakit sonu hakkında kimi değişiklikler sunabilir. Bilhassa, WhatsApp kısıtlama olmaksızın herkes için bildiri silmeye müsaade vermeyi planlıyor. Bu, gelecekteki bir güncellemede çok eski bildirileri da silebileceğiniz manasına geliyor!

WhatsApp “mesaj silme” ile ilgili yeni özelliği sundu!

Lakin, bu özelliğin geliştirilme evresinde olduğunu ve geliştirilmekte olan başka tüm özellikler üzere, yeni güncellemenin resmi olarak yayınlanmasından evvel planların her vakit değişebileceğini de unutmamak lazım.

Yeni WhatsApp Desktop beta ise yeni birtakım detaylar sundu. Yeni güncellemeye nazaran bir gün öncesinde gönderilen bir ileti dahi herkesten silinebilecek. Yani mevcut 1 saat, 8 dakika, 16 saniyeden daha uzun bir mühletle de iletileri silmek mümkün olabilir. Hatırlatmak gerekirse bu özelliğin hala geliştirme etabında olduğunu, bu nedenle bu seçenekle ilgili planlarının resmi sürümden yahut toplumsal hesaplarından yeni bir duyurudan evvel tekrar tekrar değişebileceğini unutmayın.

Siz bu yeni seçenek hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.