Gözleri görmeyen Baba Vanga’nın geleceğe dair yaptığı kehanetler herkesin malumu. Ünlü kahin daha evvel 11 Eylül taarruzlarından IŞİD örgütünün kurulmasına kadar pek çok mevzuda yanlışsız varsayımlar yapmıştı. Bu sebepten ötürü da kendisi tarafından söylenmiş olan tabirlere birçok kişi prestij ediyor. Ayrıyeten her yeni yıla girerken Baba Vanga’nın kehanetleri sayesinde yeni sene hakkında ip uçları yakalamaya çalışıyoruz.

Uzmanlar Baba Vanga’nın yeni yıl kehanetlerini yorumladı. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran ise haberler pek güzel değil. Kehanetler gerçeğe dönüşecek olursa şunu söyleyebiliriz: makûs günler geride kaldı, artık sırada daha makus günler var!

Uzmanlar Baba Vanga’nın yeni yıl kehanetlerini yorumladı. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran ise haberler pek âlâ değil. Kehanetler gerçeğe dönüşecek olursa şunu söyleyebiliriz: berbat günler geride kaldı, artık sırada daha berbat günler var!

Baba Vanga’ya nazaran 2022 yılında Sibirya bölgesinde yeni bir virüs ortaya çıkacak. Soğuktan donmuş halde olan bu virüs, global ısınmanın tesiri ile bir arada dünyanın başına bela olacak.