Yeni jenerasyon Xiaomi orta sınıf cep telefonları yalnızca birkaç gün içinde lansman ile birlikte tanıtılacak. Bu yeni Redmi Note 11 serisi, Çin‘de ve daha sonra İspanya yahut Latin Amerika üzere pazarlarda sunulacak. Bugün YouTube‘a bu telefonun Redmi Note 11‘in kutudan büsbütün çıkarıldığını gösteren kutu açılış görüntüsü sızdırıldı. Görüntüde en son dizaynına göz atabilir, ana özellikleri hakkında bilgi edinebilir ve kutudan neler çıktığına göz atabilirsiniz.

Redmi Note 11 Tasarımı

Yeni kuşak telefon, önde birkaç değişiklikle geliyor ve art tarafında ise çok değişikliği barındırıyor. Art tarafda en dikkat cazibeli şey, yeni fotoğraf modülü ve saf iPhone 13 tarzına uygun düz çerçeveler oluyor. Xiaomi, yeni aygıtlarının dizaynını biraz farklılaştırmak istedi ve piyasada bu tıp çerçevelere sahip çok fazla model olmadığı için de başarılı oldu diyebiliriz.

Ön tarafın tasarımı epeyce kolay, üstte kamera için bir delik ve inceltilmiş çerçeveler var. Alt çerçeve başkalarından daha kalın, bunun üzere orta sınıf aygıtlarda bu tasarım epeyce yaygın.

Kutu açma görüntüsüne baktığımızda telefonun, dahili şarj aleti ile birlikte geldiğini görüyoruz. Şarj etmek için bir kablo ve birebir vakitte bir kolay silikon kılıfda kutudan çıkıyor. Örneğin, birçok üst seviye Samsung ve Apple telefonlarına baktığımızda kutu içerdiğinden daha fazlasını sunabiliyor Xiaomi.

Seri hakkında tüm detayları özellikleri ve fiyatları öğrenebilmek için 28 Ekim gününe kadar beklemek zorunda kalacağız. Bu tarihte Xiaomi Çin‘de iki yeni eser sunacak. Batı pazarlarına satışların ne vakit başlayacağını şuan için bilmiyoruz. Gelişmeleri yakından görmek isterseniz bizleri takip etmeyi unutmayın.