Teknolojiler dünyamızı yine şekillendiriyor. Konut hijyeni alanında üreticiler ve dizayncılar günlük temizlikte ihtilal sayılacak yenilikler getirmeye çalışıyor.

Güçlü emiş özelliğine sahip kablosuz bir elektrikli süpürge ile günlük temizliğinizi kolay kolay yapabilirsiniz. Ek olarak elektrikli süpürge, elinizi sizleri yer temizliğinden kurtarır. Robot süpürgeler insanları büyük ölçüde özgürleştirdi ve ofis çalışanlarıyla gençlerin büyük bir çoğunluğu tarafından sevildi. Bu teknolojik araçlar hayatımıza girdi ve tesirlerini derinden hissediyoruz. Teknolojik bir çağda yaşamanın hoşluklarını hissediyoruz ve memnunluk hissimiz katlanıyor.

Fakat ıslak atıklar (kahve dökülmesi, yemek, sos vb.) kelam konusu olduğunda robot süpürgelerin pek bir yararı olmuyor. Sabahın erken saatlerinde kahveyi döktüğünüzü ve çocukların kahvaltıyı yere düşürdüğünü düşünün. Bir paspas ve birkaç mutfak havlusu almaya gittiniz. Birinci olarak, yapışkan şeyleri havluyla temizlediniz. İkincisi, yeri sildiniz. Üçüncüsü, paspası kokmasın diye yıkadınız. Daha makus senaryolarda ise bu üç adımı tekrar tekrar yapmanız gerekebilir.

Bu türlü bir “aile kazası” olmasa bile, birçok konut temizleme sahnesinde şu senaryoyu görürüz: Yeri süpürüp tekrar paspasladınız, paspası kokmaması için yıkadınız. Taban temizliğinin karmaşık ve can sıkıcı olduğu açık.

Asya’nın önde gelen paklık aletleri markası Redkey, bu sorunu fark etti ve global bir anket gerçekleştirdi. Redkey, insanların daha fazla paklık işini bitirmek için daha az araçla daha az adım atmak istediğini öğrendi. En âlâ tahlil, tek adımlı bir araçtır.

Marka mevcut teknolojileri araştırdı ve yepisyeni Redkey W12‘yi geliştirdi akıllı ıslak ve kuru vakum teknolojisi. Redkey W12, kuru ve ıslak atıkları süpürür, paspaslar ve kendini temizler. Süpürge süreci bittikten sonra tabana geri koyun ve ‘hızlı kendi kendini temizleme’ düğmesine basın, fırça başlığını ve hava kanalını otomatik olarak temizleyecektir. Tek yapmanız gereken atık tankını boşaltmak. Redkey W12 yer paklığını bu biçimde yapıyor.

  • Vakum, paspas, kendi kendini temizleyen 3’ü 1 ortada
  • Islak ve kuru atıkların temizlenmesi
  • Süratli kendi kendini temizleme
  • Kompakt ve hafif
  • Uzun çalışma müddeti
  • Düşük gürültü
  • 60 saniyede kirleri temizle
  • Atık su deposunu boşalttığınızda toz çıkarmayan tasarım

Redkey, kullanıcıları için daha âlâ bir ömür sağlamaya kendini adamış yenilikçi bir konut aletleri sağlayıcısıdır. Redkey, yeni eserler geliştirmeye ve kaliteli üretime odaklanır. Misyonu, insanların farklı gereksinimlerini karşılamak için farklı özelliklere sahip paklık aygıtları tasarlamaktır.

Redkey, insanların paklığa aşık olabilmesi için kolay ve verimli mesken paklığı tahlillerini makul fiyatlarla sunar.

Redkey W12 ıslak ve kuru elektrikli süpürgenin, insanlara kolay ve eğlenceli paklık tecrübeleri sunarak yer temizleme oyununun kurallarını değiştireceğine inanıyoruz. İnsanların hayatlarını kolaylaştırır ve daha da kıymetlisi onlara çok vakit kazandırır. Redkey ile ilgili ayrıntılı bilgi www.redkeyofficial.com/ adresinde yer alıyor.