Fiyat perfomans alanında en uygununu sunmayı amaç haline getirmiş olan Redmi, yeni bir akıllı telefon serisi olan Note 11 ailesini tanıttı. Bu seri, üreticinin büyük bir konferansı ile Çin’de duyurulmuş oldu.

Yakında dünya pazarında

Bilhassa bu seride dikkatleri Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+ çekti. Ayrıyeten Pro versiyonun birde özel bir sürümünü tanıtan Redmi yakında telefonları küresel pazara sunabilir. Bu, hem MIUI hem de Google dahili kodlarında ortaya çıktı. Ünlü leaker Kacper Skrzypek bu bilgiyi toplumsal ağ Twitter’da paylaştı. Sızıntıya nazaran Global pazarın birinci çıkışı önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek.

Temel model Redmi Note 11 5G

Redmi markası altında global pazarda tanıtılacakları için, bu nedenle akıllı telefonların ismi değişmeyecek. Temel model Redmi Note 11 5G , global pazarda muhtemelen POCO M4 Pro 5G olarak isimlendirilebilir.

Bu model şimdi Google yahut MIUI kodlarında görünmedi. Akıllı telefonun global pazarda hakikaten POCO markası altında olması da kelam konusu olabilir. Bu model 9 Kasım’da tanıtılacak.

Bilhassa Redmi Note 11 Pro+ modeli Hindistan‘da farklı bir isimle isimlendirilecek. İsmi Xiaomi 11i HyperCharge olacak. Akıllı telefonların global pazara sunulmasıyla ilgili bilgilerin doğruluğu, bu aygıtların daha evvel Google kodlarında ortaya çıkmış olmasıyla da doğrulanıyor.

Redmi’nin bu modeller ile büyük bir muvaffakiyet elde edeceğine ikna olduğu açık, aksi takdirde bu telefonları yalnızca Çin iç pazarı için sunacaktı. Redmi Note serisi her vakit global pazarda âlâ satış sayılarına ulaşmıştır.

Editörün Notu:

Redmi Note 11 serisinin yeni akıllı telefonları, orta sınıfa teknolojiyle dolu mükemmel bir yeni rüzgar getiriyor. Çok kaliteli ve çağdaş görünen büsbütün yeni bir kare tasarım sunuyorlar.

Redmi Note 11 Pro+ modeli 120 watt’a kadar süratli şarj sunarken olağanüstü donanımları, 120 hertz AMOLED ekranları ve büyük pillerini unutmamak lazım. Bütün bunlar 250 ila 300 € düzeyindeki fiyatlar için hayli ülkü teknolojiler.