Gün geçmiyor ki toplumsal medyada enteresan bir olaya rastlamayalım. Bu sefer de farklı olay TikTok’da karşımıza çıktı. Bir bayan kocasını emzirdiği görüntüler ile gündeme oturdu.

Kelam konusu bayanın yaşadığı tıkanıklık sorunu sebebiyle süt gelmediğini sav ediyor. Bu sebeple yaşadığı sorun ile ilgili ilaçlar, pompa vs kullandığını lakin sonuç alamadığını söyleyen bayan tahlili değişik bir yolda bulmuş. Tıkanıklık sorunu yaşayan bayan daha sonra Google’da teklif olarak partnerinize emzirin formunda bir şey okuduğunu ve bu usule başvurduğunu söylüyor.

Kocasını emziren bayan TikTok’ta izlenme rekorları kırdı

Birinci başta bu usul kulağa saçma gelse de bayan 2 gün boyunca inanılmaz acılar çekmiş ve bunun sonucunda kocasını emzirmeye karar vermiş. Metodun işe yaradığını belirten bayan bu görüntü ile toplumsal medyanın gündemine oturmuş durumda.

Açıkçası bayanın sıhhat sorunları nedeniyle bu türlü bir yola başvurmasını tahminen anlayabiliriz lakin bunu neden toplumsal medyada paylaşmak istediği asıl akılları karıştıran durum. Toplumsal medyanın kullanım biçimi gün geçtikçe değişik yerlere gidiyor desek yanlış olmaz. Siz bayanın yaşadığı bu durumu toplumsal medyada paylaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorunu yaşayan diğer bayanların bilinçlenmesine yardımcı olmuş olabilir mi? Yoksa bu husus aileye özel mi kalmalıydı? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.