Amazon CEO‘su ve dünyanın en güçlü isimlerinden Jeff Bezos bu sefer farklı bir hususla gündem oldu. Geçtiğimiz devirde Los Angeles’ta düzenlenen bir gala etkinliğinde, Bezos’un kız arkadaşı Lauren Sanchez ve Leonardo DiCaprio’nun sohbeti gündem olmuştu. Sohbetleri sırasında Bezos’un kız arkadaşı Sanchez’in DiCaprio’ya hayran hayran bakması dikkat çekmişti.

Toplumsal medyada gündem olan bu husus Jeff Bezos’un sonlarını bozmuşa benziyor. Birtakım kullanıcılar “Bay Leo, sizin kız arkadaşınızı çalan adam” yorumlarında bulununca Bezos da duruma reaksiyonsuz kalamamış görünüyor.

Jeff Bezos’un Leonardo DiCaprio’ya yaptığı atar gündem oldu!

Kelam konusu görüntü o kadar ağır paylaşıldı ki Jeff Bezos hususa reaksiyonsuz kalamadı. Twitter üzerinden DiCaprio’ya “atar” yapan Jeff Bezos’un yeni paylaşımı da gündem oldu. Jeff Bezos yaptığı paylaşımda “Tehlike! Dik kayalık, ölümcül düşme riski” yazan bir tabela önünde çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Bezos fotoğrafın üstüne ise, “Leo, buraya gelsene, sana bir şey göstereceğim…” tabirini yazdı. Jeff Bezos 2019 yılının başından beri Sanchez ile ilgi yaşıyor. Amazon CEO’su ilgisinin başladığı birebir periyotta 25 yıllık evliliğini sonlandırmıştı.

Jeff Bezos’un yaptığı atar toplumsal medyada da gündem oldu. Birtakım kullanıcılar Bezos’un yansısını “ergen atar” olarak nitelendirdi. Kimileri da “Dünyanın en varlıklı insanı da olsan mevzu daima aynı” üzere yorumlarda bulundu. DiCaprio cephesinden ise hususla ilgili bir yanıt gelmedi.