Bugün sizlerle bir arada indirime giren kablosuz kulaklık modellerini ele alıyor olacağız. Haydi başlayalım!

Artık teknoloji hayli ilerledi. Yani uzun ve karmaşık kablolu kulaklık modelleri epey eskide kaldı. Alışılmış ki ülkemizdeki teknolojik eserlerin fiyatları bir oldukça fazla olduğu için herkes Bluetooth kontağına sahip kulaklıkları edinemiyor. Lakin satın almak isteyenler için şu sıralar indirimde olan modelleri bir ortaya getirmek de bizim vazifemiz.

İşte indirime giren kablosuz kulaklık modelleri

Kablosuz kulaklıklar, Bluetooth temas teknolojisi sayesinde telefonlarınıza bağlanır ve bu sayede kolay bir kullanım imkanı sağlar. Kullanıcıların başındaki en büyük soru işareti ise kopma sorunu yaşar mıyım biçimindedir. Lakin kaliteli ve telefon ile uyumlu bir kulaklık satın alındığı taktirde, bu stil bir sorun yaşanmayacaktır.

Şayet siz de karmaşık kablolu kulaklıklardan bıktıysanız, ergonomisi ile size kendisine hayran bırakacak kablosuz kulaklık modelleri ile tanışmalısınız. Satın alma konusunda karar verdiyseniz lafı fazla uzatmayalım ve sizleri indirime giren aygıtlar ile baş başa bırakalım. İşte indirime giren kablosuz kulaklık modelleri ve fiyatları!

Oppo Enco W51

Fiyatı: 629,10 ₺

Oppo Enco W31

Fiyatı: 545,08 ₺

Huawei FreeBuds 4

Fiyatı: 1.319,12 ₺

Huawei FreeBuds 3i

Fiyatı: 566,10 ₺