Son periyotta kripto paralar üzerine olan baskı arttı. Çabucak her gün yeni bir kripto paranın ralli hazırlığına soyunduğuna şahitlik ediyoruz.

En son Shiba Inu fevkalade bir patlamaya imza atmıştı. Onun çabucak öncesinde ise AVAX kıymetli bir boğa koşusuna imza atmıştı. Pekala artık sıra hangi coin’de?

Bunu açıklamadan evvel sizlere taban not olarak belirtelim. Bu ve gibisi kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Hasebiyle kendi yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız daha yeterli olacaktır.

Pekala gelelim patlamasını düşündüğümüz kripto paraya. Şayet iddialarımız hakikat çıkarsa, önümüzeki süreçte LINK tekrardan pahasını ikiye katlayabilir. Malum, LINK şu anda 27 dolar düzeylerinde.

Münasebetiyle tekrardan 50 dolar düzeyine çıkmaması için bir sebep yok. Pek çok kripto para Mayıs ayındaki hacmine göz kırptı. Yalnızca LINK biraz geri planda kaldı.

Bizim haricimizde de pek çok analist LINK’in önümüzdeki periyotta yeni bir ralli başlatacağına inanıyor.

Bu kripto paraya dikkat! Patlamak üzere olabilir!

Lakin az evvel de belirttiğimiz üzere, bu ve gibisi içeriklerimiz asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Münasebetiyle kripto para piyasasına kimseye güvenmeden, kendi görüşlerinizi ön plana almanızı öneririz.