Spor odaklı eserleriyle tanınan Adidas, farklı dallara adım atmaya başladı. Ekim ayının başında Microsoft ile ortaklaşa üretilen Xbox temalı ayakkabıyı piyasaya süren Alman marka, artık de büsbütün kablosuz kulaklık pazarına adım attı. Şirket üç TWS kulaklığını pazara sürdü.

İsminden da anlaşılacağı üzere, Adidas ZNE 01 ANC Etkin Gürültü Engellemeyi (ANC) destekliyor. Tasarım açısından AirPods Pro‘ya benzerliği dikkat çekiyor, değiştirilebilir silikon kulak uçları da mevcut. Üzerinde Adidas ile özdeşleşmiş üç çizgi bulunan kulaklık, serinin amiral gemisi olarak lanse ediliyor.

Adidas ZNE 01 ANC 20 saatlik şarj ömrüne sahip!

Şirketin savına nazaran, ZNE 01 ANC‘nin kendisi tek bir şarjla 4,5 saat dayanabiliyor. Kutuyu bir kere doldurduğunuzda, 15,5 saat boyunca kullanabiliyorsunuz. Yani toplam 20 saat pil ömrü sunan ZNE 01 ANC, IPX5 sertifikası sayesinde tere ve suya da dayanım sunuyor. Kulaklık, Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip akıllı telefonlara bağlanabiliyor.

  • Adidas ZNE 01 ANC
  • Bluetooth uzaklığı: 10 metre
  • İlişki: Bluetooth 5.2
  • Pil müddeti Kulaklıklar: ANC ile 4,5 saat (ANC olmadan 6 saat)
  • Şarj kutusu ile ANC açıkken toplam 20 saat (ANC olmadan 26 saat)
  • Sertifika Başlığı: IPX5
  • Şarj kutusu: IPX4
  • Yük : 4.2g
  • Şarj kutusu: 37g

Fiyatı 189 dolar

Adidas ZNE 01, kulaklığın ANC içermeyen versiyonu!

Adidas ZNE 01ANC‘nin daha düşük bir modeli olan ZNE 01, Faal Gürültü Engelleme teknolojisine sahip değil. Bu özellik size nazaran değilse, daha yüksek bir model seçmelisiniz. Tere ve sıçramaya güçlü olduğu belirtilen ZNE 01, IPX4 sertifikasına sahip. Kulaklığın kendisi 5 saatlik şarj müddeti ile birlikte gelirken, kutu tek bir şarjla 20 saat boyunca kullanılabiliyor. Diğer bir deyişle, toplam 25 saatlik şarj müddeti sunuyor

Fiyat 99 dolar

FWD-02 SPORT atletlere hitap ediyor!

Adidas tarafından sportmenler için geliştirilen FWD-02 Sport modeli, değiştirilebilir kulak uçlarına sahip. Şirketin argümanına nazaran, yağmurlu havalarda kullanılmak üzere tasarlanan aygıt IPX5 sertifikasına sahip. Kulaklığın kendisi tek bir şarjla 6 saat kullanılabiliyorken, bu mühlet kutuyla birlikte toplam 25 saate çıkıyor. Ayrıyeten kuvvet sensörünü de destekleyen FWD-02 Sport basınca hassas yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Fiyatı 169 dolar