2021 yılının en hoş bayanları muhakkak oldu. İşte o liste.

2021 yılının sonuna hakikat gelirken bu yılın en hoş bayanları da listelendi. Listede Asyalı bayanların sayısında bir artış kelam konusu diyebiliriz. Bilhassa K-Pop ve Güney Kore diziler sayesinde popülerleşen Koreli bayanlar en hoş bayanlar listesinde de karşımıza çıkıyor. İşte 2021 yılının en hoş bayanları.

Listenin birinci sırasında karşımıza Asyalı bir bayan çıkıyor. Lalisa Manoban ya da bilinen sahne ismiyle Lisa, Taylandlı rapçi, müzikçi ve dansçıdır. 2016 yılında YG Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli kız kümesi BLACKPINK’in ana dansçısı, önder rapçisi, alt vokalisti ve en küçük üyesidir. Gelen oylar sonucunda 2021 yılının en hoş bayanı olarak seçilmiştir.

En hoş ikinci bayan olarak ise karşımıza Taylor Swift çıkıyor. 11 Grammy mükafatı sahibi Amerikalı müzikçi, kelam muharriri ve direktör. Wyomissing, Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee’ye taşındıktan sonra country müzikteki mesleğine başlamıştı. Yıllardır bu listeden ismi inmiyor diyebiliriz.

Üçüncü olarak karşımıza tekrar Asyalı bir bayan çıkıyor. Kim Ji-soo, daha çok bilinen sahne ismiyle Jisoo, Güney Koreli müzikçi ve oyuncudur. 2011 yılında YG Entertainment tarafından düzenlenen seçmelere katılıp seçilmiş ve 5 yıl stajyerlik eğitimi aldıktan sonra 8 Ağustos 2016’da YG Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli kız müzik kümesi Blackpink’in önderi.