WordPress kullanıcıları için responsive tasarımlı ve SEO dostu film ve dizi teması bulmak oldukça zor olabiliyor. Özellikle Google’ın başını çektiği arama motorları sürekli algoritmalarını güncellerken SEO altyapısı ve gelişmiş özellikler sunan temaların değeri de her geçen gün artıyor.

Bu yazımızda yıllardır sektörün içerisinde olan ve yaptığı başarılı işler ile piyasanın önde gelen isimlerinden olan Keremiya’nın eseri Movifox temasını tanıtacağız. WordPress dizi teması ve film teması arayışınız varsa Movifox’u görmeden geçmemelisiniz.

Mobil Duyarlı Tasarım

Arama motorları için olmazsa olmaz özelliklerden birisi responsive adını verdiğimiz duyarlı tasarımlardır. Movifox teması ile cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden, laptoplarınız gibi değişik elektronik cihazlarınızdan mobil duyarlı olarak kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Sitenizi mobil kullanıcılar ve arama motorları için mükemmelleştirmek istiyorsanız aradıklarınızı bu tek temada birleşmiş olarak bulacaksınız.

Kullanışlı Tema Paneli

Kod bilginiz olmasa bile bu artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Keremiya’nın sizlere sunduğu bir diğer gelişmiş özellik temaya ait yönetim paneli. Hiçbir koda dokunmadan oldukça kolay kullanışlılığı olan panelden sitenizi yönetebilirsiniz.

Sınırsız Alternatif Kaynaklar

Dil seçimine bağlı olarak Movifox ile kaynak seçimi oluşturabilirsiniz tema bu konuda size sınırı olmayan bir seçim şansı sunuyor.

Anasayfanızı 7 Farklı Bileşen İle Özelleştirin

Özel bir tasarıma sahip olan 7 farklı bileşen sayesinde yüzlerce farklı kombinasyonda özelleştirebilir ve ana sayfanızda istediğiniz görünüme kolayca sahip olabilirsiniz. Dizi, filmi, anime ve hatta magazin teması olarak dahi gelişmiş altyapılı bu sistemi sayesinde temayı kullanabilirsiniz.

İçerikler Nasıl Ekleniyor

Temanın en güzel özelliklerinden biride içerik eklemenizi basitleştiren ufak içerik panelleri. Oldukça anlaşılır yapıda olan panelleri kolayca kullanacak ve IMDB botu ile tek bir tıklamanızla film ve dizilerin içeriğini getirebiliyorsunuz.

Keremiya Movifox Responsive WordPress Film/Dizi Teması

WordPress temaları konusunda marka haline gelmiş olan Keremiya tam anlamıyla yine yapacağını yapmış ve ortaya harika bir tema çıkarmış. Film, dizi teması ve anime teması arayışında olan webmasterlar için en önemli konu tabiki SEO uyumlu bir temadır. Movifox çok amaçlı panelleri ve kullanıcı dostu tasarımı dışında güçlü bir SEO altyapısına sahip ve bu kodlama yapısı ile arama motorları tarafından kolayca algılanıyor. Güvenli kod yapısı sayesinde itibarlı site haline gelecek ve arama motorlarından gelen organik hite ziyaretçilerinizi doyuracaksınız.

Film Siteleri Neden Çok Fazla Hit Alır

İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı internetten en az ayda bir film izlemektedir. İster evimizde ister otobüs, metro gibi işe ve okula gidiş çilesini çektiğimiz yolculuklarımızda film izlemek isteriz. Tabi bu yoğun talebi karşılamak için internette her geçen gün yeni dizi, film izleme siteleri yayın hayatına başlamakta. Bu rekabetin içerisinde var olmak istiyorsanız mutlaka hızı, kalitesi, SEO dostu yapısı ve responsive özellikleri ile kendini ispat etmiş temalara yönelmelisiniz. İşte tamda bu sebepten sizlere Keremiya’nın Movifox temasını önermekteyiz.

Bu harika temayı incelemek ve temanın demosuna ulaşmak için hemen tıklayın: https://www.keremiya.com/urun/movifox/