Lazer Epilasyon ve Coollifting artık Mersin’de

Yeni teknolojilerin özellikle kadınlara kattığı birçok kolaylık var. Bunların en başında da lazer epilasyonlar geliyor. Kadınların kabusu olan istenmeyen tüyler için ağda ya da jilet gibi artık çağ dışı kalmış uygulamaları yapmanıza gerek kalmayacak. Lazer epilasyon Mersin adresinde artık karakucak sayesinde son teknoloji ile sizlere ulaşıyor. Lazer epilasyon olarak Alexandrite lazer olarak, Diod lazer ve IPL sistemlerini sunan klinik her hastada uygulanan farklı dalga boyları ile tüylerin sonunu getirmektedir. Bu sayede her hasta memnun olarak ayrılıyor ve gerçek sonuçlar ile karşılaşıyorlar. Bu durumda da hem paralarının karşılığını alıyorlar hem de hayalleri gerçekleşiyor. İstenmeyen tüylerin yok olması demek kişiye büyük kolaylık ve rahatlık olarak geri dönüyor olacak.

Kliniğin birden farklı cihaz ile çalışmasının en büyük nedeni elbette tüm kıl köklerine ve cilt tipine hizmet verebilmek adınadır. Kişinin cilt tipi analiz edilir, kıl köklerine bakılır ve sonuç alacağı en başarılı cihaz ile lazer epilasyon hizmeti almaya başlar. Toplamda 6 farklı lazer cihazı ile hizmet veren klinik bu sebeple rakiplerinden hemen ayrılıyor. Daha önce gidip başarısız olan lazer uygulamaları içinde yer alıyorsanız, size uygun olmayan bir cihazdan hizmet alamamış olabilirsiniz. İşte Karakucak artık buna son veriyor ve sıradan bir hizmet değil, kişiye özel bir hizmet ile başarıyı sağlıyor. Yani kısaca kıl tipiniz ne olursa olsun artık başarılı bir sonuç ile karşılaşıyor olacaksınız. Lazer epilasyon Mersin adresinde hizmet veren klinik vücudun tüm bölgeleri içinde hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon Mersin kliniğinde her bölge için ön görülen seans süreleri değişiklik gösteriyor. Örneğin dudak üst yaklaşık 2 dakika sürerken, bacak bölgesi daha büyük bir alana sahip olduğu için yarım saat kadar sürebilir. Komple tüm vücut yaptıracaksanız seans süreleriniz yine buna göre ayarlanıyor olacak. tedavi süresi ise yine kişiye özel belirleniyor olacak. Tüylerin ilk seanstan itibaren gittikçe azaldığını göreceksiniz. Birkaç seans sonra oldukça yoğun olan tüyler artık tek tük çıkmaya başlayacaktır.

Karakucak kliniğinde aynı zamanda farklı uygumalar da yer alıyor. Bunlardan bir diğeri ise Coollifting uygulaması oluyor. Coollifting Mersin kliniğinde uygulanan bir antiaging işlemidir. Kişiye özel olarak yapılan serumlar sayesinde cildin ihtiyaçları temin ediliyor. Bu sayede cilt daha pürüzsüz ve daha bakımlı hale gelerek kırışıklıklarından da kurtuluyor olacaktır.

Coollifting Mersin kliniğinde en çok yüz hatlarına uygulanıyor. Yüzde göz çevresi, yanak ve dudaklar, alın bölgesi, dudak çevresi ve bunun yanı sıra dekolte ve boyun bölgesinde de uygulanabilir. Bu uygulamayı derinlemesine bir cilt bakımı olarak da alabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisinin olmaması daha rahat bir şekilde yaptırmanızı sağlıyor olacak. Uygulama sonrasında kızarıklık ya da ödem gibi durumlar olmadığı için klinikten çıkarak arzu ettiğiniz yere gidebilirsiniz. Bu tedaviyi cildinizde oluşan kuruluk ve deri dökülmeleri tedavisinde de kullanabilirsiniz. Kısaca cildiniz yenileniyor ve kaybettiği değerleri tekrar buluyor. Zaman içinde oluşmaya başlayan sorunlardan böylelikle kısa sürede kurtulmuş oluyorsunuz.

Coollifting Mersin kliniğinde cildiniz için yapabileceğiniz en güzel bakımı yaptırmış olmanın mutluluğu ile ayrılabilirsiniz. Klinikte ayrıca birçok sorun için çözüm bulabileceksiniz. Yani vazgeçilmeziniz olacak diyebiliriz. Coollifting Mersin kliniğine giderek cildiniz ve vücudunuz için düzenli bakımları yaptırabilirsiniz. Mersin’de güvenebileceğiniz adres olan Karakucak Klinik ile yakından tanışmak için ziyarete gidebilirsiniz. Ayrıntılı bir muayene sonrası cildiniz hakkında merak ettiklerinizi ve gerekli olan tedavileri öğrenebilirsiniz.