Geçtiğimiz yıllar içerisinde arama motorları sürekli olarak algoritmalarını güncellemiş fakat her daim geçerli olan tek SEO kuralı kaliteli backlink hizmetinin değerli olduğu görülmüştür. Doğru arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yapıp kaliteli ve özgün içerikler ile sitenizi besleyebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken rakiplerinizde en az sizin kadar aynı işlemleri sitelerine uyguluyor. Bu durumda aradaki farkı ise gerek tanıtım yazısı gerekse footer backlink ile kendini gösteren kaliteli backlinkler sağlıyor.

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet sitesi yayıncılığına yeni başlayanlar bile artık bu işin en eski kurallarından bir diğeri olan benzer sitelerden alınan backlink hizmetinin daha kaliteli olduğunu biliyor. Tamda bu noktada https://www.backlink.com.tr/ adresi çeşitli kategorilerden yüzlerce backlink sağlayıcısını bir araya getiren bir platform olarak aradığınız hizmeti bulmanızı sağlayarak backlink ihtiyaçlarınızda çözüm ortaklığı sağlıyor.

Diğer dikkat edilmesi gereken unsurlar olan index sayısı (aldığınız fotor backlinklerin kaç farklı indexte çıkacağı), site alexa değeri (hit bilgisinin doğruluğunu %100 tespit etmese bile en güvenilir kaynak), site yaşı ve otoriterlik göstergesi olan DA, PA değerleri hepsi ilanlarda açıkca görülüyor.

Güvenilir Alışveriş

Yıllardır faaliyet gösteren adres kurumsal yapısı ve com.tr uzantılı adresi ile ve profesyonel tasarımı ile ilk bakışta bile profesyonelliğini gösteriyor. Siteye girdiğinizde bir diğer dikkat çeken unsur sağ alt köşede sizi karşılayan canlı destek bölümü de acil ihtiyaçlarınıza karşı hızlı destek alabileceğinizin bir göstergesi. Alışverişten sonra olumlu yada olumsuz puanlama sistemide satıcıların referansları olarak görülüyor ve hangi satıcıdan ticaret yapmanız gerektiği konusunda size önemli ipuçları veriyor.

Ürün Çeşitliliği

Tanıtım yazısı ve footer backlinkler kadar biz webmasterların en çok ihtiyaç duyduğu ve tercih ettiği paketler olan SEO hizmet paketleri ve editörlük paketlerini de sitede bulabilirsiniz. Bir webmasterin almak isteyeceği hizmetlerin çoğunu sunan adreste ayrıca sadece alım değil satış yapma şansınız da mevcut.

Sadece Alım Değil, Satış Yaparak Kar Elde Edin

Kendi sitenizden hizmet vermek için hemen üye olup bir satıcı profili oluşturabilir ve basit bir şekilde ilanlarınızı oluşturarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Site sahibi değilseniz ve sadece makale ve editörlük hizmetleri vermekteyseniz de sitenin ilgili bölümünden satıcı profili ve ilanlarınızı oluşturabilir ve kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.