Cardano (ADA) son yedi gün içinde yükselişini sürdürürken, datalar son 24 saatte hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’dan (ETH) kıymetli ölçüde daha yüksek bir süreç hacmine ulaştığını gösteriyor.

Yok artık! Cardano süreç hacmi ile Bitcoin’i 4’e katladı!

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından 21 Mart’ta kripto piyasası analitik platformu Messari’den elde edilen datalara nazaran, kripto para ünitesinin yayınlandığı tarihte, 24 saatlik USD süreç hacmi 68.76 milyar $’dı ve bu, Bitcoin’in 15.90 milyar $’ına kıyasla dört kat yahut %332.45 daha yüksek.

Kaynak: Messari

Cardano’nun mevcut 24 saatlik süreç hacmi, Messari datalarına nazaran, basın vaktinde 3,63 milyar dolar olan Ethereum’dan kıymetli ölçüde daha yüksek ve ikisi ortasındaki 1.794 (yaklaşık 20x) farkı işaret ediyor.

Aylarca süren ve çoğunlukla düşüş eğilimi gösteren bir periyottan sonra, kripto para ünitesi evvelki haftanın tamamı için toparlanma belirtileri göstererek gıpta edilen 1 dolarlık işareti yine yakalamaya yaklaşıyor .

Cardano şu anda piyasa pahasına nazaran sekizinci en büyük kripto para ünitesidir ve bu, basın vaktinde 28,18 milyar dolara ulaştı ve haftalık artış eğilimindeydi.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.