Xiaomi, Notlar için birtakım optimizasyonlar da dahil olmak üzere 22.2.17 yapı numarasıyla gelen en son MIUI 13 beta güncellemesini sunuyor. Kimi aygıtlarda meseleler tespit eden firmanın yaptığı açıklamaları sizler için aktarıyoruz.

Değerli Değişiklikler ve haberler var

Değişiklik günlüğüne nazaran, güncelleme, yapılacaklar listesindeki çerçevelerin kayması sorununu optimize ediyor. Ayrıyeten bugün birtakım sahnelerde takılma sorunu nedeniyle Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro‘nun çıkışına orta verilirken, kamera donmaları sorunu nedeniyle Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+‘ın çıkışına bugün itibariyle orta verildi. Bu aygıtların sıkıntıları çözülüyor.

XIAOMI MIUI 13 BETA GÜNCELLEME 22.2.17 DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ

Xiaomi Notları

  • Yapılacaklar listesindeki kayan çerçeve meselesini optimize edin

Not:

  • Android’in büyük sürüm yükseltmesi nedeniyle, Xiaomi Mi Pad 5 Pro 5G, Mi Pad 5 Pro, Mi Pad 5, 7 Şubat 2022’den itibaren dahili beta sürümünü askıya alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro’nun piyasaya sürülmesi, birtakım sahnelerde takılma sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Belli senaryolarda tekrar başlatma sorunu nedeniyle, Xiaomi Mi 11, Redmi K40 Pro, Mi 11 Youth Edition, Mi MIX4, Redmi K40 Game Enhanced Edition, Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Civi, Redmi K30i 5G, Redmi K30 5G, Xiaomi Mi 10 Youth Edition, Redmi Note 9 Pro, Redmi K30, Redmi Note 10, Redmi Note 11 5G askıya alındı, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+’nın piyasaya sürülmesi, kamera donmaları sıkıntısının çözülmesi nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.