Xiaomi, Ocak 2022 güvenlik yamasını Mi Note 10 Lite için yayınlamaya başladı. Güncelleme Türkiye’de yayılıyor ve öbür pazarlara önümüzdeki birkaç gün içinde verilecek. Değişiklik günlüğünde artan sistem güvenliği ve kararlılığı dışında ek bir değişiklik yahut özellikten bahsedilmiyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite güvenlikle alakalı güncelleme alıyor

Bu güncellemenin yapı numarası V12.5.5.0 RFNTRXM, Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB’lık güncelleme paketini indirmeleri gerekli, bu nedenle Wi-Fi kullanarak indirmenizi öneriyoruz.

Mi Note 10 Lite – Türkiye Stabil V12.5.5.0 RFNTRXM

  • Kurtarma ROM’u
  • OTA V12.5.4.0 için

Değişiklik Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

04 Şubat

Xiaomi, Mi Note 10 Lite için Ocak 2022 güvenlik düzeltme ekini global (Global ROM) için dağıtmaya başladı.

Mi Note 10 Lite güncellemesi, V12.5.7.0.RFNMIXM yapı numarası ile tanımlanıyor. Güvenlik yaması sistem güvenliğini ve performansını arttırıyor.

Mi Note 10 Lite kullanıcısıysanız, aylık güvenlik düzeltme ekiyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip İndir ve yükle seçeneğine tıklayarak yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, aşağıdaki temas aracılığıyla, riski size ilişkin olmak üzere belgeyi manuel olarak flaş etmeyi deneyebilirsiniz.

Evraklar Xiaomi’nin sunduğu orjinal güncelleme belgeleridir. Hiçbir güvenlik sorunu teşkil etmemektedir.

Mi Note 10 Lite – Global Kararlı V12.5.7.0 RFNMIXM

  • Kurtarma ROM’u

Değişiklik Günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.