Xiaomi, Küresel ve Avrupa pazarında Mi 11i için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini dağıtıma sunmaya başladı. Güncelleme şu anda, sırf pilot test kullanıcıları olanlar için yayınlanmakta. Genel kullanıma sunulması ise birkaç günü bulması bekleniyor.

Değişiklik günlüğü, güvenliği ve kararlılığı artırmanın dışında rastgele bir ek değişiklik yahut özellikten bahsetmiyor. Lakin, yüz doğrulama müdafaası, günlük hayatta sizi korumak için saklılık filigranı fonksiyonları, telekom sahtekarlığından uzak durmanıza yardımcı olacak tam temas müdafaa fonksiyonu, arama, saat, hava durumu ve temayı optimize etme üzere değişimler mevcut.

Xiaomi Mi 11i Avrupa ve Küresel için 2 büyük güncelleme alıyor

Mi 11i için yazılım güncellemesi, Küresel kullanıcılar için V13.0.1.0 SKKMIXM yapı numarasıyla gelirken, Avrupa pazarında ise V13.0.5.0 SKKEUXM donanım yazılımı numarası ile tanımlanıyor. En son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,3 GB’lık yazılım paketini yüklemeleri gerekecek.

Global ve Avrupa pazarında Mi 11i kullanıcısıysanız, en son MIUI 13 güncellemesi hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Şimdi almadıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, riski size ilişkin olmak üzere, aşağıdaki ilişki aracılığıyla belgeyi manuel olarak flaş edip cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Mi 11i – Global Kararlı V13.0.1.0 SKKMIXM

  • Kurtarma ROM’u

Mi 11i – AEA Kararlı V13.0.5.0 SKKEUXM

  • Kurtarma ROM’u

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı