Xiaomi Hindistan Salı günü, kimi eserlerini tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmek hedefiyle Shell India ile yeni bir iştirak kurduğunu duyurdu. İştirak, çeşitli Xiaomi aksesuarlarını satacak beş Shell yakıt istasyonunun seçildiği Bangalore’de başladı.

Xiaomi eserleri Shell istasyonlarına geliyor!

Bunlardan kimileri Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü, Mi Smart Band 5, Kablolu Mi 2A Süratli Şarj Aygıtı, Mi Sakal Düzeltici 1C, Redmi Earbuds 2C, Redmi Güç Bankası 20.000 mAh üzere eserleri içeriyor. Xiaomi, teknolojiyi ve yeniliği ülke genelinde tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. Tıpkı vakitte daha evvel gereğince hizmet alamayan bir müşteri tabanından yararlanma planları da mevcut. Shell ile olan iştiraki sayesinde Xiaomi Hindistan, en sevdikleri Xiaomi ve Redmi aksesuarlarını geniş bir satış siyaseti ile sunarak tüketiciye olan bağlılığını gösteriyor.

Xiaomi Hindistan Çevrimdışı Satışlar Kıdemli Yöneticisi Sunil Baby: “Ülke çapındaki tüketiciler ve hayranlar için eksiksiz eser ortağı olma umuduyla bu teşebbüsü başlatmaktan gurur duyuyoruz. Bu paydaşlığın, kırsal pazarlarımızda aksesuar perakende işimizin dinamiklerini değiştirmede ve tüketicilere günün her saatinde bulunabilirlik ile satın alma kolaylığı getirmede bir çığır açacağından umutlu ve eminiz” sözlerini kullandı.

Shell Perakende Hindistan Yöneticisi Bay Sanjay Varkey, “Shell’de bizim üzere misal bir ideolojiyi takip eden Xiaomi Hindistan üzere bir markayla ortak olmaktan memnunluk duyuyoruz. Bu iştirakle elektronik dünyasını keşfetmekten heyecan duyuyoruz ve markayla uzun müddetli bir ilgi kurmayı dört gözle bekliyoruz.”