Xiaomi, epey geniş yelpazede üretim yapan bir firma. Teknoloji firmasının yaptığı yeni USB ise hayli şık dizayna sahip.

Uygun fiyatlı PC aksesuarlarını sever misiniz? Bu durumda size hoş bir haberimiz var. Çinli marka Xiaomi, yeni yüksek süratli usb anahtarlarını resmi olarak tanıttı. Yeni bir USB 3.2 standardına ve çok düşük bir satış fiyat etiketine sahip.

Xiaomi’nin USB 3.2 anahtarları lüks bir dizayna sahip

USB depolama dünyası son yıllarda pek değişmedi ve akıllı telefonlarda yahut tabletlerde artan kapasite ile bu segmentin dinginleştiği bile söylenebilir. Tekrar de Xiaomi’nin de farkında olduğu bu bilgi transfer prosedürünü tercih eden kullanıcılar hala mevcut.

Bu nedenle, bir USB-A konektörü ve birebir vakitte USB-C üzerinden çift ilişki ile karakterize edilen, resmi ismi Xiaomi Dual Interface U Disk olan USB 3.2 anahtarlarını piyasaya getiriyor. Ayrıyeten bu USB belleklerin daha fazla kapasite ve 150 MB/sn’ye kadar yazma suratı vardır.

Yüksek transfer suratı ve kusursuz ısı dağılımı düzeyi

Birinci bakışta, Xiaomi’nin standart bir USB anahtarı piyasaya sürdüğü görünebilir. Lakin bunun karşıtı bir durum var ve aslında kimi çok enteresan özellikler sunabiliyor. Onlardan biri de UDP teknolojisi. Bu, aygıtın kendisinin daha küçük boyutlar sunmasına karşın aygıtın verimliliğini yahut performansını etkilememesi için sunulan bir özellik.