Xiaomi, kimi uygulamaları için optimizasyonları da içeren 22.4.7 yapı numarasına sahip yeni MIUI 13 beta güncellemesini yayınlamaya başladı. Güncelleme, değişiklik günlüğünün yanı sıra MIUI 13 Beta sürüm 22.4.7’ye yeni Parmak İzi Animasyonu da ekliyor. Parmağınızı sensöre dokunduğunuzda, taranan parmak izinizin bir animasyonunu göreceksiniz.

MIUI 13 Betası yeni animasyon ekliyor

En son MIUI 13 beta güncellemesini kullanıyorsanız parmak izi animasyonunun değiştiğini fark etmiş olabilirsiniz. Eski animasyon büyük ve yavaştı, yeni animasyon ise küçük ve süratli. Bu değişiklik küçük görünebilir, fakat aslında kullanılabilirlik açısından büyük bir fark yaratıyor. Bu güncelleme ile aygıtınızın kilidini parmak izinizle açmak hiç olmadığı kadar eğlenceli olacaktır.

MIUI 13 beta 22.4.7 öteki kimi kıymetli değişikliklerle gelmiyor, sırf yeni bir parmak izi animasyonu içeriyor. Bu değişiklik şu anda sırf Çin ROM’unda mevcuttur, fakat Küresel kullanıcılar için yakında yayınlanması bekleniyor.

Değişiklik günlüğü:

Evrak idaresi

  • Küçük pencere sayfalarının gösterimini ve etkileşimli tecrübesini optimize edin, farklı pencere boyutlarına ahenk sağlayın

Not:

  • Mi hayranlarına nispeten daha düzgün bir sürüm tecrübesi yaşatmak için Mi Pad 5 Pro 5G ve Mi Pad 5 Pro, sistem kararlılığını daha fazla test ediyor ve test sonuçları daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Geliştirme sürümünün beta sürümü için işe alım ihtiyaçlarının olmaması nedeniyle, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Redmi K50G, Redmi K50 Pro, Redmi K50 ve Redmi K40S, sırf geliştirme sürümünün genel beta sürümü için pilot işe alıyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.