Xiaomi 11T Pro, Şubat 2022 güvenlik yamasıyla birlikte Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini Avrupa’da almaya başladı ve öteki pazarların önümüzdeki birkaç gün içinde bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Güncelleme, direkt kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilen uygulamalar ekler, Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgiseldir. Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik dayanağı sunuluyor. Ayrıyeten güncelleme, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmak için Şubat 2022 güvenlik yaması ile birlikte geliyor.

Avrupa’dan sonra Türkiye olabilir

Güncellemenin Avrupa pazarına gelmesi ülkemizdeki Xiaomi 11T Pro kullanıcıları için kıymetli bir gelişme olabilir. Zira bu model Avrupa ile birebir vakitte Türkiye pazarına da giriş yapmıştı.

Xiaomi 11T Pro (kod ismi Vili) için bu güncellemenin yapı numarası V13.0.8.0 SKDEUXM’dir. Güncellemenizin OTA’dan gelmesini beklemek istemiyorsanız, yaklaşık 3,8 GB’lık güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro – AEA Kararlı V13.0.8.0 SKDEUXM

  • Recovery ROM’u indirmek için tıklayın

Değişiklik günlüğü:

[Sistem]

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Yeni: Uygulamalar, direkt kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik dayanağı
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Xiaomi 11T Pro, 120Hz yenileme suratı + HDR10 ile 6.67 inç AMOLED+ Dolby Vision ile birlikte geliyor. Qualcomm Snapdragon 888 5G işlemci ile birlikte 8 GB yahut 12 GB RAM varyantı ve 256 GB’a kadar UFS 3.1 depolama, 120W süratli şarjı destekleyen 5000 mAh pil ile donatılmıştır, Kablolu şarj aygıtı kullanılarak %0-100 ortası şarj yalnızca 17 dakika sürüyor.