Twitter, kripto hayranlarını Bitcoin ile bahşiş vermekle sınırlamıyor. Toplumsal ağ, içerik oluşturucuların Ethereum adreslerini de eklemelerine müsaade verecek. Böylelikle içerik oluşturuculara yalnızca Bitcoin ile değil Ethereum ile de bahşiş verilebilecek. Kripto paranın kullanım alanının genişlemesiyle birden fazla şirket bu şekil atılımlar yapmaya başlayacak.

Genişletme ayrıyeten Barter, Paga ve Paytm dahil olmak üzere bir üçlü ödeme hizmeti için dayanak ekleyecek. Siz de bahşiş almak istiyorsanız ve en az 18 yaşındaysanız, profilinizi düzenleyebilir ve bahşişleri aktifleştirebilirsiniz.

Twitter’dan beklenen Ethereum atılımı geldi!

Bitcoin konusunda eski Twitter şefi Jack Dorsey kadar istekli değilseniz, Ethereum dayanağı daha yararlı olabilir. Süreç hacmi bakımından ortalarında önemli fark olduğu için Ethereum ile bahşiş almak ve yapmak daha kolay olabilir.

Barter, Paga ve Paytm, Hindistan, Nijerya ve taşınabilir ödemelerin başarılı olduğu öteki ülkelerde hayli kullanışlı. Twitter’ın atılımı sadece daha fazla insanın bahşiş vermesine müsaade vermekle kalmıyor, tıpkı vakitte dijital içerik oluşturucuların muhakkak ülkelerde faaliyet göstermesini daha pratik hale getiriyor.