Şimdiye kadarki en yeterli hava fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi çekmek için şu anda mevcut olan en düzgün dronları keşfetmek ister misiniz? Şayet yanıtınız evet ise bu içeriğimizde göz atmanızda yarar olabilir. Çünkü içeriğimizde Türkiye’de halihazırda satışta olan en düzgün 4 drone modelini sizler için bir ortaya getirdik.

Mevcut en âlâ dronların yer aldığı listemize göz attığınızda, son vakitlerde İHA teknolojisinde gelinen en son noktayı göreceksiniz. Elbette markaların sunduğu birtakım önemli etkileyici modellerle birlikte drone kullanım alanı da süratle büyüyor.

Birtakım kullanıcılar bu drone modellerini hobi olarak kullansa da, özelilkle de sinema söktörü ve birtakım bilimsel mevzulardaki araştırmacılar profesyonel drone modellerini kullanmayı tercih ediyor. Şayet drone modellerini başlangıç, tecrübeli ve uzman olarak 3 farklı kategoriye ayırmamız gerekirse, istemizde yer alan modellerin uzman düzeyindeki kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Çünkü burada ele alacağımız dronların birçok, etkileyici imaj kalitesi sunan yüksek performanslı kameralara sahiptir. Lakin drone’larda kameralarından çok daha fazlası var.

Gelin bu drone modellerinin hangileri olduklarına, özelliklerinin neler olduklarına ve fiyatlarına daima birlikte göz atalım.

Not: Belirtilen fiyatların internet üzerinden satış fiyatları olduğunu ayrıyeten belirtelim. Dolayısı ile mağaza fiyatları farklılık gösterebilir.

İşte Türkiye’de satışa sunulan en âlâ 4 drone modeli!

DJI Inspire 1

Fiyat: 23.303,01 TL

DJI Inspire 1

Kullanıcı Düzeyi: Uzman