Yeni bir TV satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır, lakin çoklukla maliyet ve görsel kaliteye bağlıdır. Ne yazık ki, bu iki şey birçok vakit çelişebilir. OLED TV’ler tartışmasız piyasadaki en güzel akıllı TV’lerden bazılarıdır. LED rakiplerinden daha hafif ve daha incedirler, mevcut en güzel imaj kalitesini sunmalarıyla bilinirler ve bu da onları son yıllarda tanınan hale getirmiştir.

Gerçek siyahlar ve derin renk doygunluğu sunan bir OLED TV’nin kontrastı ve sertliği rakipsizdir. Grafikler, hareket kalitesi ve ekranın öbür tarafları açısından LCD, LED ve karşılaştırılabilir teknolojide en düzgünleri geride bırakıyorlar. Fakat bu özelliklere sahip olmak elbette ki ödeyeceğiniz fiyata bağlıdır. Neyse ki, OLED modellerinin fiyatları düşmeye başladı.

2000 – 3000 TL fiyat aralığında üstün özellikleri ile göz kamaştıran OLED TV’ler bulmak şu an için mümkün olmasa da, sizler için derlediğimiz listemizde yer alan modeller, bir TV’den yana birçok beklentinizi karşılayabilir.

İşte Türkiye’de 2000 – 3000 TL fiyat aralığında satışa sunulan en düzgün TV’ler!

TCL 32S65A

Fiyat: 2.829,00 TL

Ekran Boyutu:
32 İnç

Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)

Ekran:
LED

Ses Çıkış Gücü (RMS):
10 W

Çıkış Yılı:
2021

Smart TV:
Var

HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var

3D:
Yok

Grundig 32 GEH 6935 A

Fiyat: 2.972,06 TL

Ekran Boyutu:
32 İnç

Çözünürlük Standardı:
HD Ready (HD)

Ekran:
LED

Ses Çıkış Gücü (RMS):
16 W

Çıkış Yılı:
2021

Smart TV:
Var

HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var

Güç Tüketim Sınıfı:
A