• Haberler »
  • Gündem Haberleri »
  • Türkiye Norveç maç bileti ne zaman çıkacak, nereden alınır? 8 Ekim Türkiye Norveç maçı bilet tutarları…

04 Ekim 2021 Pazartesi – 11:06 | Son Güncelleme : 04 10 2021 – 11:06

Türkiye Norveç maçı için nefesler tutuldu. 8 Ekim akşamı Kadıköy’de oynanacak Türkiye Norveç maçı hakkında araştırmalar devam ederken, bilet tutarları sorgulaması da başladı. Türkiye Norveç biletleri ne kadar, iyi mi alınır? sorularına yanıt aranıyor. Millilerimiz, grup maçında Norveç’i sahasında konuk edecek. Türkiye Futbol Federasyonundan meydana getirilen açıklamaya nazaran, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak maçın biletleri genel satışa çıkıyor. Peki; Türkiye Norveç maçı bilet tutarları ne kadar?

2022 Dünya Kupası elemelerinde savaşım eden A ulusal Futbol Takımımız, G Grubu’nda 8 Ekim Cuma akşamı Norveç ile karşılaşacak. Türkiye Norveç maçının bilet tutarları ve satışa çıkış zamanı belli oldu. Peki, Türkiye Norveç bilet fiyatı ne kadar? Türkiye Norveç biletleri ne zaman satışa çıkacak, biletler iyi mi alınacak?

Türkiye Norveç maç bileti ne zaman çıkacak?

Türkiye Futbol Federasyonundan meydana getirilen açıklamaya nazaran, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak maçın biletleri ilk olarak ulusal ekip yandaş Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı. Biletlerin genel satışına da yoğun ilgi gösteriliyor.

Stat kapasitesinin yüzde 50’si oranında izleyici alınacak Türkiye-Norveç karşılaşmasının genel bilet satışı ise yarın saat 14.00’te başlamış olacak.

Türkiye Norveç maç bileti ne kadar, iyi mi alınır?

Biletler, www.passo.com.tr, Passo mobil uygulama ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Passolig Gişeleri’nden satın alınabilecek. Bilet satışlarında Passolig kart zorunluluğu aranmayacak.

Türkiye-Norveç maçının bilet tutarları 1. kategori için 100, 2. kategori için 35 ve 3. kategori için 15 lira olarak belirlendi.