Türkiye’nin global mobilite markası TOGG, ‘Yeniliğe Yolculuk’ gayesinde yeni logosunu seçti. Türkiye’nin merakla beklenen yerli arabasının logosu hakkında bir tez atıldı. Logo herkesin indirebileceği bir vektör olarak toplumsal medyada paylaşıldı.

TOGG yeni logosu için şok eden iddia!

TOGG yeni logosunu tanıtınca toplumsal medyada direkt olarak ilgi çekti. Lakin logo hakkında farklı bir noktaya değinenler de mevcut. Logonun herkesin indirebileceği parasız bir vektör olduğu argümanı ortaya atıldı. Toplumsal medya platformunda paylaşılan bu tez kısa müddette olay oldu.

CEO M. Gürcan Karakaş, marka isminin akabinde logoyu da belirlemekten büyük memnunluk duyduklarını belirtti. Karakaş: “Hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Kasım 2018’den bu yana küresel ve profesyonel bir yaklaşımla ele aldığımız kullanıcı markası oluşturma sürecini tamamlamanın memnunluğu içindeyiz” ifadeerini kullandı. Logonun paylaşılmasının akabinde toplumsal medyada farklı paylaşımlar gündeme gelmeye başladı. Siz TOGG’un yeni logosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.