Marvel Studios’tan “Hekim Strange Çoklu Cihan Çılgınlığında” sineması ile Marvel Sinematik Kainatı, Çoklu Kainatın kapılarını açıyor ve hudutları her zamankinden daha ileri zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için Çoklu Kainatın akıllara sakinlik veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Hekim Strange ile bilinmeyene seyahat başlıyor.

“Doktor Strange Çoklu Cihan Çılgınlığında” sinemasının başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor.

Tabip Strange Çoklu Cihan Çılgınlığında sinemasından yeni fragman!

Sinemanın direktörlüğünü Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll ve Jamie Christopher idari üretimci olarak vazife alıyor. Sinemanın senaryosu Michael Waldron tarafından kaleme alınıyor. “Doktor Strange Çoklu Cihan Çılgınlığında” 6 Mayıs’ta Sinemalarda!

Marvel’in son vakitlerde en sevilen kahramanlarından olan Hekim Strange en son Spider Man sinemasında karşımıza çıkmıştı. Sağlam bir hayran kitlesine sahip karakter kendine has sinemasıyla ekranlara geri dönecek. Merakla beklenen sinema için yeni fragman ve afiş şimdiden heyecan yarattı. Siz Tabip Strange karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.