Taşınabilir şarj aygıtlarını seviyorum. Bu nedenle birçok modeli konutumda, işyerimde ve otomobilimde bulunduruyorum. Böylece taşınabilir güce muhtaçlık duyduğumda onları yolda, alanda yahut şebeke dışındayken her vakit kullanırım.

Lakin güç bankalarında, bilhassa büyük güç bankalarında bir sorun var. Yine şarj olmaları uzun vakit alabiliyor. Lakin günümüz teknolojisi ile bu sorun da ortadan kalkmış durumda.

Halihazırda satışta olan, birkaç dakika içinde şarj olan, lakin tekrar de bir telefonu bir yahut iki defa şarj etmek için kâfi pil kapasitesine sahip bir güç bankası (powerbank) modelleri mevcut.

Kimi modeller var ki, 100W’a kadar süratli şarj teknolojisi ile donatılmışlar, bu aygıtlar sayesinde telefonunuzun bataryası büsbütün tükenmiş olsa bile, yarım saatten kısa bir müddette %100 jarj noktasına ulaştırabilmeniz mümkün. Elbette bu telefon modelinize nazaran değişiklik gösterecektir. Örnek verecek olursak, Xiaomi’nin çığır açan yeni 100 W süratli şarj sistemiolan Muhteşem Charge Turbo isimli yeni teknolojiyle, 4000 mAh’lik batarya 17 dakika üzere epey kısa bir müddette şarj edilebiliyor. Dilerseniz, kelamı daha fazla uzatmadan en süratli taşınabilir şarj aygıtı (Powerbank) modellerine daima birlikte göz atalım.

İşte en süratli taşınabilir şarj aygıtı (Powerbank) modelleri!

Powerway TX80

Fiyat: 549 TL

Şarj Etme Gücü:
80 W

Kapasite:
80000 mAh

Çıkış Adedi:
4 adet

El Feneri Özelliği:
Var

Doluluk Göstergesi:
Var

Süratli Şarj Çıkışı:
Var

Süratli Şarj Girişi:
Var

1. Çıkış İlişki Tipi:
Standart USB (Type-A)

1. Çıkış Akımı:
2.1 A

Baseus Amblight 65W

Fiyat: 1120 TL

Şarj Etme Gücü:
65 W

Kapasite:
30000 mAh

Çıkış Adedi:
5 adet

Süratli Şarj Çıkış Teknolojisi:
Qualcomm QuickCharge 3

Yük:
550 g

El Feneri Özelliği:
Yok

Doluluk Göstergesi:
Var

Süratli Şarj Çıkışı:
Var

Süratli Şarj Girişi:
Var