Toplumsal medyada gün geçtikçe daha farklı olaylarla karşı karşıya geliyoruz. Bu enteresan olaylara artık bir yenisi daha eklendi. Silikonlarına LED ışığı taktıran bir bayan yeni bir moda akımı başlattı.

Teknolojinin gelişmesi insanlara da eşsiz imkanlar sunuyor. Lakin bu imkanlar bazen şaşırtan noktalara kadar taşınıyor. Bunun gibisi bir olay da Francesca Morgese isimli bir bayan tarafından gerçekleştirildi. Silikonlarına LED ışığı taktıran bayan kısa müddette toplumsal medyada gündem haline geldi.

Silikonlarına LED ışığı taktırdı! Daha neler göreceğiz?

Morgese isimli genç bayanın bu süreci yaptırmasının akabinde silikonlara LED taktırmak moda haline geldi. Kimi beşerler “Neden olmasın?” formunda düşünürken kimileri da yapılan süreç bir mana yüklemekte zorlanıyor.

Göğüs implantı sürecini yeni bir boyuta taşıyan hekim da bu süreci yaptıran bayanla birlikte açıklamalarda bulundu. Öncelikli olarak sıhhati göz önünde bulundurduklarını argüman eden tabip bu süreci yaptırmanın bir sakıncası olmadığını söylüyor.

Lakin daha evvel implant yaptırmış bayanlar ise yalnızca silikonun bile tek başına sıhhat problemlerine yol açabildiğini bu nedenle bir de LED ışığı eklemenin epeyce sakıncalı olduğunu lisana getiriyor. Siz bu süreçle ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.