Shiba Inu ( SHIB ) göğüs kripto para ünitesi kıymetli bir oynaklık yaşarken, token düşüş eğilimini aksine çeviriyor ve ivme kazanıyor üzere görünüyor.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda ise göğüs tokeni, son 24 saatte %22,97 üzere muazzam bir artış ve evvelki yedi gün boyunca toplamda %48,29 artışla $0,0000347 dolardan süreç görüyor.

Shiba Inu’nun piyasa kıymetine 3,5 milyar girdi, işler değişti!

Keskin fiyat artışının bir sonucu olarak, SHIB’nin piyasa kıymeti de evvelki hafta yaklaşık 3.5 milyar dolar artarak 1 Şubat’taki 11.43 milyar dolardan 7 Şubat Pazartesi günü 14.99 milyar dolara yükseldi.

CoinMarketCap istatistiklerine nazaran 28 Ocak ile 3 Şubat 2022 ortasında SHIB’nin 4.223 holding adresini kaybettiğini ve toplam holding adresinin 1.161.661’e düştüğünü geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık.

Buna ek olarak, SHIB zincir üstü süreç sayısının Ocak ayında %40’tan fazla azaldığını ve Google Arama’da “Shiba Inu jeton satın al” arama terimine olan ilgi % 90’dan fazla azaldığını belirtmiştik. Son fiyat artışı ise tokeni daha da etkileyici hale getiriyor.

SHIB’nin fiyatı neden yükseliyor?

Bilhassa, göğüs kripto para ünitesi, ağ son birkaç hafta içinde bir hareketlilik gördüğü için yıla ağır bir başlangıç ​​yaptı.

SHIB’nin performansı, kripto para ünitesi tüccarlarının büyük çoğunluğu için bir kayıpla sonuçlanmış olsa da, tokenden sorumlu grup, Ocak ayında çoklu kullanım durumları sunarak tokenin gerçek kıymetini artırmaya odaklandı.

Bilhassa, Shiba Inu, süreç maliyetlerini en aza indirmek ve birebir vakitte artan sayıda kullanıcıyı desteklemek için Shibarium olarak isimlendirilen ikinci katman blok zincirini dağıtmayı planlıyor. Ayrıyeten Shiba Inu, İtalya’da kendi fast-food franchise’ının açıldığını duyurdu.

Bir dizi işletmenin 2022’de SHIB token yakma teşebbüsünü taahhüt ettiğinden bahsetmiyoruz bile.