Kripto para yatırımcıları, 2021’de muazzam bir popülerlik kazanan Shiba Inu’nun (SHIB) göğüs token statüsünden kurtulup 2022’de tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine dönüp dönmeyeceğini görmek için yakından izliyor olacak.

Shiba Inu fiyat tahmini! SHIB 2022’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyine mi ulaşacak?

SHIB, daha fazla perakende yatırımcının piyasaya girmesi ve varlığın muazzam kullanıcı topluluğunun bir sonucu olarak varlığı bulmasıyla artan sayıda sahip tarafından desteklenen, piyasa pahası ile bir müddettir birinci 20 kripto para ünitesindeki yerini koruyor.

Bu durumun en büyük etkenlerinden biri de erişilebilirliğinin geniş ağa sahip olması. Çünkü Shiba Inu Coin satın almak isteyen bireyler, onu Binance , Coinbase , KuCoin ve Kraken dahil olmak üzere en uygun 10 önde gelen kripto para ünitesi platformunda bulabilirler.

Kripto para sanayisindeki üç süratli büyüyen borsa ve kripto ticaret platformu olan CoinGate , Uphold ve VirgoCX de varlığı da listelendi.

Bunun yanı sıra, varlığın mağazalarda bir ödeme hali olarak kullanılması ve metaverse’de bir ‘ Shiba Lands’in geliştirilmesi yoluyla, gerçek dünya uygulamaları bulmaya başlaması söylentileri, canlılığını artıracaktır.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu (SHIB) son piyasa istatistikleri

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, SHIB toplam piyasa pahasına nazaran 14. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine nazaran gün içinde %1,55 ve geçen hafta %2,11 düşüşle 0,00003085$’dan süreç görüyordu.