Kripto para ünitesi Shiba Inu (SHIB), kripto paraların önemli oynaklıkların yaşandığı bu çalkantılı devirde sahiplerini kaybediyor.

CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere nazaran, 28 Ocak ile 3 Şubat 2022 ortasında SHIB, 1.161.661 yatırımcı hesabının 1.157.438′ düştü. Bu da 4.223 yatırımcısını kaybettiği manasına geliyor.

SHIB bir haftada 4.000’den fazla yatırımcısını kaybetti! İşte detaylar!

16 Kasım 2021 ve 27 Ocak 2022 ortasında SHIB, 192.790 yeni yatırımcı kazanarak, bu manada %16’nın üzerinde bir büyüme göstermişti. Son 1 haftada yaşanan düşüş ise, SHIB’in neredeyse üç ay boyunca kazandığı yeni yatırımcılarının bir kısmını kaybettiğini gösteriyor. (4.223 yatırımcı)

Kullanıcıların yatırımları, SHIB’nin rekor bedelindeki artışla dengeli bir halde büyüyor ve bu da madeni paranın piyasa pahasına nazaran en güzel kripto para üniteleri ortasında yer almasına neden oluyordu.

Birçok yatırımcı süratli para kazanmak için göğüs coinlerine ilgi duyuyor, lakin son vakitlerde yaşanan bu düşüş, ziyan eden yatırımcıların, daha fazla kayıptan kaçınmak için varlıklarını sattıkları formunda yorumlanabilir. Yatırımcıların bu kaybı, potansiyel olarak, göğüs kripto para üniteleri etrafındaki hype soğudukça yatırımcıların metaverse projelerine daha fazla odaklandığı değişen bir piyasa hassaslığına işaret ediyor.

SHIB kayıtları süreçlerde düşüş

Genel olarak, SHIB öbür metriklerde de bir düşüş kaydetti. Finans içerikleri ile bilinen Finbold tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, SHIB zincir üstü süreçlerin sayısı Ocak ayında %40’ın üzerinde düşerek madeni para için arka arda dördüncü aylık düşüşe işaret etti.

Google Arama’da ‘Shiba Inu jeton satın al’ anahtar sözüne olan ilgi de son üç ayda %90’ın üzerinde düştü .

SHIB’nin fiyatı

İçeriği hazırladığımız şu an prestiji ile ise, Shiba Inu son 24 saatte neredeyse %-2,20 düşerek 0,0000205 dolardan süreç görüyordu.