Shiba Inu (SHIB) sahiplerin sayısında düşüş görmeye devam ederken, ağdaki süreç sayısında da kıymetli bir düşüş gördü. O denli ki; SHIB 2022 Q1 süreç sayısı evvelki çeyreğe nazaran neredeyse %70 düştü!

SHIB 2022’nin 1. çeyreğindeki süreç sayısı inanılmaz oranda düştü!

DeFi göğüs tokeni daha evvel Mart ayına kadar arka arda dört ay boyunca zincirleme süreçlerde daima bir düşüşle karşı karşıya kalmıştı.

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından elde edilen datalar, blockchain analytics web sitesi bloxy.info’dan alınan istatistiklere nazaran, toplam SHIB süreç sayısının 2021’in 4. çeyreğinde 2.666.943’ten 2022’nin birinci çeyreğinde 870.164’e kıymetli ölçüde düştüğünü ortaya koyuyor.

Spesifik olarak, iki çeyrek ortasındaki SHIB süreçlerinin sayısı, transfer sayısında %67,37’lik bir düşüş olduğunu gösteriyor.

SHIB zincir içi süreçler. Kaynak: bloxy.info

SHIB’ye ilgi azalıyor mu?

Girafik kripto para ünitesi için zincir üstü süreçlerin sayısının 802.183’e ulaştığı ve daha sonra bir sonraki ayda %40.77’lik bir düşüşle sonuçlanan Kasım ayında başlayan öykünün devamı niteliğindedir.

Ekim 2021’de toplam SHIB süreç sayısı tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.389.603’e ulaştı ve bu da Nisan ayı itibariyle senaryonun çarpıcı biçimde farklı olduğunu gösteriyor.

Son datalar, Shiba Inu Coin’in New York, Teksas, Kaliforniya ve Nevada dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde hala en çok aranan dördüncü kripto para ünitesi olduğunu gösterse de, sahiplerin sayısı da azalmaya devam ediyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.