14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Hala eşinize yahut sevgilinize Sevgililer günü ikramı almadıysanız sizin için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde klasik ikramlar dışına çıkmayı düşünenler için teknoloji meraklılarına alınabilecek ‘teknolojik’ ikramlar hoş bir seçim olacaktır.

İşte Sevgililer Günü için alınabilecek 10 teknolojik ikram önerisi

1- Akıllı Saatler

Kalp ritminin takibi, yakılan kalori, spor yapılan mühlet, uyku takibi üzere birçok özelliği bulunan akıllı saatler davetlerinizi kimi vakit yoğunluktan göremeyen sevgiliniz için tercih edebileceğiniz hoş bir armağan seçeneği. İletilerinize ve davetlerinize geç karşılık veren sevgililer konusunda ise mazeretleri ortadan kardırması ismine manidar bir armağan olacaktır.

2- Playstation Konsolları

Konsol oyunları oynamayı seven bir sevgiliniz varsa Playstation hayli etkileyici bir ikram olacaktır.

3- Vr gözlükler

Dünyaya farklı bir gözden bakmanızı sağlayan sanal gerçeklik gözlükleri son yılların en çok ses getiren teknolojilerinden.

4- Powerbank

Taşınabilir şarj aletleri günümüz teknolojisinin hayat kurtarıcılarından. Akıllı telefon, tablet, kulaklık üzere birçok aygıtı nerede olursanız olun çarçabuk şarj etmenizi sağlayan bu aygıtlar sevgilinizin hayatını kolaylaştıracak hoş bir armağan seçeneği olacaktır.