Rusya’nın para ünitesinin çöküşüyle ​​aynı vakte denk gelen bir kripto piyasası dalgalanmasının akabinde, Cardano (ADA), geçen hafta %10’a varan artışla artık yeşilde süreç görüyor.

Tez: Cardano 31 Mart’a kadar 1,50 dolardan süreç görecek!

CoinMarketCap kripto topluluğunun son varsayımlarına nazaran, bilhassa ADA fiyatının Mart ayı sonuna kadar 1,60 dolar civarında süreç görmesi bekleniyor.

Kripto para bilgi tahlil platformu CoinMarketCap’teki ‘Fiyat Tahminleri’ fonksiyonu, kullanıcıların önümüzdeki altı ay için fiyat iddiaları yapmalarını ve başka insanların onlar hakkında gerçek vakitli olarak ne düşündüklerini öğrenmelerini sağlıyor.

Bilhassa, kripto topluluğunun toplumsal Cardano fiyat iddiaları, 31 Mart 2022’de 1,49 dolarlık bir medyan fiyatı gösteriyor ve bu, mevcut ADA fiyatı olan 0,97 dolardan 0,52 (veya %53,84) bir artış manasına geliyor.

Yayınlandığı tarihte, 43.586 kişi ortalama fiyat kestirimine ulaşmak için oy kullandı. Dahası, fiyatın bu aydan sonra Mart ayı için varsayım edilen 1,39$ ve Mayıs ayı için 1,28$ ile düşmesi bekleniyor.

Cardano yeni cüzdanlar ekliyor

Ayrıyeten Cardano , Şubat ayında günlük yaklaşık 5.000 yeni cüzdan ekleyerek kabul görmeye devam ediyor; blok zinciri genişlemeye devam ettikçe, ağın mahallî para ünitesini depolayan cüzdan sayısı da buna bağlı olarak artıyor.

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold, toplam ADA cüzdan sayısının 3 Şubat’ta 3 milyon dönüm noktasını geçtiğini duyurmuştu.