San Diego’da WordPress geliştirmeye mi ihtiyacınız var?

San Diego Web Yöneticisi Hizmetleri yardım etmek için burada. Alanında 12 yıldan fazla deneyime haiz.

WordPress geliştirme oldukça popüler. Bunun sebebi, WordPress’in bugün mevcut olan en iyi blog platformu olmasıdır. Kuşkusuz, en iyi blogcuların bir oldukça bloglarını çalıştırmak için WordPress kullanıyor. Peki WordPress’i öteki blog platformlarından bu kadar değişik kılan nedir?

WordPress’in hem blog yazarlarına hem de internet sayfası sahiplerine sunmuş olduğu temel şeylerden bazıları şunlardır:

1. WordPress, kendi kendine barındırılan blog olarak da malum kendi alan adınızla blogunuzu barındırmanıza olanak tanır. Kendi kendine barındırma, blogunuz için alan adınızı ve barındırma hizmeti sağlayıcınızı seçmekte ve üzerine WordPress.org yazılımını yüklemekte özgür olduğunuz anlamına gelir.

2. WordPress açık kaynaklı bir blog platformudur, size tamamen parasız olarak gelir.

3. Eklentiler, WordPress’in bel kemiğidir. Eklentiler, kullananların performansı artırırken bloglarının görünümünü özelleştirmesine olanak tanır. All in one SEO, WP125 ve Akismet benzer halde bazı eklentiler şiddetle tavsiye edilir.

4. tamamımız WordPress yazılımını kullanarak blog yazabileceği için WordPress’in kullanımı oldukça kolaydır. kullananların kategoriler, araçlar, widget’lar, gönderiler vb. oluşturarak oynayabilecekleri yerleşik bir gösterge panosuna haizdir.

5. Kodlama deneyimi gerekmez. İnternette bulunan öncesinden geliştirilmiş birçok eklenti ve şablonla, güzel görünen bir bloga haiz olmak için bir PHP gurusu yada tasarımcısı olmanıza gerek yok.

6. WordPress, eklentiler, eklentiler için temalar vb. geliştiren etken bir açık kaynak topluluğu tarafınca desteklenir.

7. WordPress kendi kendine ping özelliği ile beraber gelir. WordPress, blogunuz her güncellendiğinde çeşitli arama motorlarına ping atar.

Aşağıdaki WordPress geliştirme seçeneklerini sunuyoruz.