Samsung, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+‘ın LTE varyantları için One UI 4.1 güncellemesini yayınladı. Artık Güney Koreli firma, Avrupa’da Galaxy Note 10+ 5G için yeni yazılım güncellemesini kullanıma sunuyor.

Galaxy Note 10+ 5G için en son yazılım güncellemesi, donanım yazılımı sürümü N976BXXU7HVC6 ile birlikte geliyor. Güncelleme, One UI 4.1 dışında akıllı telefona Mart 2022 güvenlik yamasını da getiriyor. Güncellemeler şu anda İsviçre’de OTA olarak dağıtılırken, önümüzdeki günlerde daha fazla Avrupa pazarının bu güncellemeye erişmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note+ 5G en son arayüzü alıyor

İsviçre ROM’lu bir Galaxy Note 10+ 5G kullanıcısıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi denetim edebilirsiniz. Ayrıyeten, en son güncelleme belgesini resmi Samsung bilgi tabanından indirebilir ve manuel olarak flaş edebilirsiniz.

Galaxy Note 10+ 5G One UI 4.1 özellikleri

One UI 4.1 güncellemesi, Google Duo Canlı Paylaşım, Akıllı Widget’lar, Grammarly donanımlı Samsung Klavye, geliştirilmiş Renk Paleti özelliği, Galeri uygulamasında Yansıma Silgisi ve Gölge Silgisi üzere heyecan verici yeni özellikler ve Wi-Fi kimlik bilgilerini “Hızlı paylaşım” aracılığıyla paylaşma yeteneği getiriyor.

Samsung ayrıyeten Samsung Health, SmartThings Find ve öteki stok uygulamalarını da geliştirdi. Şirket ayrıyeten, manzaraları ve görüntüleri tek bir irtibat üzerinden birden fazla kullanıcıyla paylaşmanın yeni bir yolunu ekledi. Kamera uygulaması da geliştirildi ve düşük ışıkta daha âlâ fotoğraflar ve portre görüntüleri sunabiliyor.

Teknolojioku‘nun İnstagram kümesine katılın ve Samsung aygıtlarının anlık haber güncellemelerini ve derinlemesine incelemelerini almak için YouTube kanalımıza abone olun.