Artık Samsung‘un en yeni yazılım numaralarından kimilerini kullanmak için Galaxy S22’ye gereksiniminiz olmayacak. Samsung, One UI 4.1‘i, daha gelişmiş kamera özellikleri de dahil olmak üzere, son yıllardaki Galaxy telefonlarının ve tabletlerinin birçoklarına getirmeyi vaat ediyor.

Samsung’dan eski kullanıcılarına büyük kıyak!

Expert RAW düzenleme uygulaması ile, daha gelişmiş obje kaldırma ve daha kolay fotoğraf paylaşımı üzere özelliklere erişebileceksiniz. Bununla birlikte Google Duo canlı paylaşımını ve Grammarly donanımlı bir klavyeyi de bekleyebilirsiniz.

One UI 4.1 güncellemesi birinci olarak Samsung’un Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 aygıtlarına gelecek. Ayrıyeten güncelleme Galaxy S21, S20 ve S10 ailelerine, Galaxy Note serisine (Note 10+’dan itibaren) ve Galaxy’ye de gelecek.

Galaxy Tab S7 FE ve öbür belirtilmemiş Tab S modelleri de yeni yazılımı alacak. Samsung, aygıta, ülkeye ve operatöre nazaran değişiklik gösterse de, sunum için makul bir vakit çizelgesi sağlanmadı. Plan ayrıyeten, bir Galaxy Tab A yahut öbür uygun fiyatlı tabletler kullanıyorsanız bahtınızın kalmayacağını da gösteriyor. Bununla birlikte, sadece One UI özelliklerini yakalamak için yeni donanım satın almayı tercih etmeyen birçok kullanıcı için bu beğenilen bir haber. Şirket eski aygıtlarına yönelik özellikler sunarak mevcut kullanıcı kitlesini muhafazayı hedefliyor diyebiliriz.