Samsung’un yılın birinci büyük aktifliği olan Unpacked aktifliğine yaklaşırken herşey hayli sakin. Çünkü merak edilen birçok şey ortaya döküldü, neredeyse karşılıksız hiçbir soru işareti kalmamış üzere görünüyor… Derken geçen hafta Galaxy S22 Ultra ile ilgili çılgın bir söylenti ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S22 ve S22+ beklenenden daha geç piyasaya sürülebilir! işte detaylar!

Samsung Galaxy S22 ve S22+ modelinin ne vakit duyurulacağı ve haklarında çıkan sızıntıların gerçek olup olmadığı ile ilgili her şey belirsizliğini koruyor olsa da, Jon Prosser’ın süratle yaklaşan üç S22 varyantının kullanılabilirlik tarihlerine ait en son iddiası şu sözlerle açıkladı; Samsung Galaxy S22 ailesinde yer alan modellerin gecikemesi, Samsung’un hala tedarik zincirini nizama sokmak için uğraş ediyor olabileceğini düşündürüyor.”

Enteresan bir formda, ailenin en gelişmiş üyesine, daha küçük ve daha mütevazı kardeşlerine nazaran öncelik verilecek üzere görünüyor olduğu ise bir öbür argümanlar ortasında.

Birebir vakitte S22 Ultra modelinin çıkış tarihi 25 Şubat olarak, S22 ve S22 Plus modellerinin çıkış tarihleri ise 11 Mart olarak gerçekleşeceği sav ediliyor. En azından Prosser’ın olmasını beklediği şey bu. Samsung’un ayrıntılandırılmamış “tedarik zinciri sorunları”, her vakit daha da kötüleşebilecek üzere görünüyor yahut daha az olasılıkla “hafif bir gerilemeye” neden olacağı düşünülüyor.