Samsung büyük Unpacked aktifliğine yalnızca beş gün kala, Galaxy S22 serisi reklam kampanyasını resmen başlattı. Teknoloji devi, New York, Londra, Dubai, Kuala Lumpur ve Seul dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki büyük kentlerde bir 3D reklam panosu kampanyası başlattı.

Samsung Galaxy S22 serisi 3D billboard reklamı büyük ilgi gördü!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy S22 serisi reklam kampanyasını resmen başlattı. Öteki reklamlarından farklı olarak teknolojinin nimetlerinden faydalanmak isteyen şirket, birinci reklamını 3D reklam panosu üzerinden gerçekleştirdi. Reklam, yaklaşmakta olan S22 serisinin gelişmiş düşük ışıklı görüntü kayıt hünerini vurgulamak hedefiyle görüntü kaydı başlatan bir kaplanı tasvir ediyor.

Teknoloji devi, 3D reklam panosu üzerinden gerçekleştirdiği bu ilgi alımlı reklamı New York, Londra, Dubai, Kuala Lumpur ve Seul dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki büyük kentlerde uyguladı.

İlgili bir haberde Roland Quandt , Samsung’un S22 Ultra‘nın 1 TB sürümünü getireceğini fakat bunun makul pazarlarla hudutlu olacağını öne sürüyor. 9 Şubat‘a kadar olan günlerde diğer hangi sızıntıların ve söylentilerin ortaya çıkacağını görmek farklı olacak.

Gelişmelerden siz bedelli Teknolojioku okurlarımızı haberdar etmeye devam edeceğiz.