Bankacılık hizmetleri sunan bir İngiliz finansal teknoloji şirketi olan Revolut, bankacılık uygulamasına merkezi olmayan göğüs token Shiba Inu’yu (SHIB) sessizce ekledikten sonra kripto para varlıklarını genişletiyor üzere görünüyor.

Revolut, 15 milyon kullanıcılı bankacılık uygulamasına sessizce Shiba Inu’yu ekliyor!

Revolut’un bünyesinde yer alan ve 15 milyondan fazla kullanıcısı olan fintech şirketi, kullanıcıların ticaret platformunda Shiba Inu Coin satın almasına imkan tanıyan bir fonksiyonu uygulamaya almış görünüyor.

Revolut’un resmi Twitter tanıtıcısının kapak fotoğrafını değiştirmesi Shiba topluluğunda birinci sefer merak uyandırdı. Kapak fotoğrafında Shiba Inu Dog, bir dizüstü bilgisayarın önündeki bir ofis koltuğunda oturuyor. Art planda duvarda yazılı bir slogan, “Asla Yerleşme” yazıyor.

Revolut tarafından şimdi resmi bir açıklama yapılmadı

Revolut ayrıyeten 2 Şubat’ta bir Shiba Inu Köpeğinin Baş Vazifelisi olarak çalıştığı bir alay görüntüsü yayınlamış olsa da, merkezi Londra’da bulunan şirket şimdi rastgele resmi bir açıklamada bulunmadı.

Deliller göz önünde bulundurulduğunda, Revolut App’in ticaret platformuna Shiba Inu jetonunu eklediği sonucuna varmak mantıklı. Lakin, resmi olarak duyurulması için neden bir karar alınmadığı belirsizliğini koruyor.

Bu içeriği hazırladığımız sıralarda, SHIB toplam piyasa kıymetine nazaran 14. sırada ve CoinMarketCap istatistiklerine nazaran gün içinde %5,64 ve geçen hafta %5,61 düşüşle 0,00002938 $’dan süreç görüyor.

Shiba Inu 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Madeni paranın piyasa kıymeti, 29 Ekim’de ulaştığı 41 milyar dolardan çok uzakta, 16,1 milyar dolara düşmüş durumda.